Małgorzata Kożuchowska jest aktywna w mediach społecznościowych, ale na jej profilu jest dość mało zdjęć, czy nagrań jest z domu. Głównie zamieszcza zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, planów filmowych, prezentuje swoje stylizacje, albo publikuje swoje fotki z przeszłości.

Małgorzata Kożuchowska po raz PIERWSZY pokazała ciążowe zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska pokazała salon

Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i zaprezentowała obserwatorom fragment swojego domu, a dokładniej salonu. W tym pomieszczeniu znalazło się czarne pianino, na którym stoi zdjęcie oraz kwiaty, a nad pianinem wisi wielkie lustro w złotej ramie. A w tym lustrze odbija się ogromny regał, który po brzegi wypełniony jest książkami.

Kożuchowska przy okazji zdradziła, że w związku ze zbliżającymi się świętami postanowiła z synem, że każdego dnia będą czytać opowieść z książki, którą zaprezentowała na zdjęciu.

Hej kolęda, kolęda! Czujecie już świąteczny klimat? My w domu powoli zaczynamy przygotowania. Każdego dnia przeczytamy jedną opowieść z tej książki – to jeden z moich planów na ten przedświąteczny czas – napisała aktorka.


ZOBACZ TEŻ:

Kożuchowska celebruje 12. rocznicę ślubu. „Mój mąż Bartek to moja miłość, moja busola i mój port”

Małgorzata Kożuchowska walczyła o ciążę. „Miałam… 2% szans”

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska na sciance

Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA