Małgorzata Kożuchowska raczej nie zdradza swojego życia prywatnego. Mimo że jest aktywna w mediach społecznościowych, to raczej mało zdjęć, czy nagrań jest z domu. Głównie prezentuj swoją twórczość artystyczną, czy stylizacje…

Małgorzata Kożuchowska  o poranku

Dzisiaj rano aktorka miała więcej czasu, bo zdjęcia zaczyna dopiero po południu. Postanowiła, więc zareklamować specyfik , który pomaga jej zachować młodość. Przy okazji pokazała taras i ogród, który robi wrażenie.

Sytuacja jest, że tak powiem wyjątkowa, bo rzadko się zdarza, żebym mogła, tak rano wyjść na taras i razem z Greyem w miłej atmosferze zjeść śniadanie. Ponieważ zdjęcia mam dzisiaj dzienno-nocne mam taką wyjątkową sytuację – dziecko poszło do swojego przyjaciela, a ja tutaj siedzę i jem śniadanie. Zrobiłam sobie szejka – banan z mlekiem bez laktozy i zaraz sobie zaaplikuje do niego takie coś. Często mi piszecie, co jest bardzo, bardzo miłe „O pani Małgosiu, jak będę już taka stara jak Pani, będę chciała wyglądać tak jak Pani”.  Ale rzeczy nie dzieją się same, oczywiście geny to jest raz, ale trzeba trochę włożyć pracy i o siebie zadbać.

– zdradza tajniki piękna Kożuchowska na Instagramie.

Kożuchowska i Dygant świetnie się BAWIŁY na czerwonym dywanie w Cannes (ZDJĘCIA)

Jak można zauważyć, aktorka jest nie tylko perfekcjonistką w pracy, ale też w domu. Na tarasie z samego rana stoją świeże owoce i słonecznik, a za plecami Małgosi rozciąga się piękny, ogromny ogród.

Małgorzata Kożuchowska dobitnie odpowiedziała na plotki o DRUGIEJ CIĄŻY