Małgorzata Potocka, aktorka znana między innymi z serialu „Matki, Żony i Kochanki”, „Gang Zielonej Rękawiczki”, czy „Barwy szczęścia”. Przez lata była związana z Grzegorzem Ciechowskim, liderem zespołu Republika, ale po tym, jak aktorka dowiedziała się o zdradach, para się rozstała.

Alicja Bachleda-Curuś 40 urodziny obchodziła w pięknej jaskrawej sukience. Rzadko pojawia się w takich kolorach

Małgorzata Potocka wściekła na PKP

Teraz Małgorzata Potocka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat PKP, a nie ma najlepszych. Napisała na Facebooku, że ostatnio pociągi nie są w najlepszej kondycji:

Co się stało z PKP? Od jakiegoś czasu przesiadłam się z auta do pociągów. Taniej, bezpieczniej i czas na myślenie, czytanie, pisanie. Tylko pociągi u nas to tragedia. Spóźnienie to norma, ostatnio w Rzepinie o północy 1.5 h spóźnienia i nawet poczekalni nie ma. Pociąg bez bufetu. Nawę IC nie maja bufetów. Napisane w internecie że wózek jeździ. No nie jeździ. Toaleta co druga zepsuta. Co to jest żeby w tej epoce nie było bufetów. To może chociaż szafy z napojami? Czy ktoś w ogóle myśli o pasażerach – żali się aktorka.

Blanka „BEJBA” Stajkow już po finałowym występie na Eurowizji. Zajęła całkiem dobre miejsce

Zwraca uwagę, że nawet mają bałagan z biletami i słabe połączenia pomiędzy większymi miastami: 

Albo jeszcze takie coś. Nie ma żadnego biletu, na chama wdzieram się do pociągu a on prawie cały pusty. To też norma. Czy nie potrafią tej strony biletowej usprawnić?”. A o połączeniach między głównymi miastami to zupełnie nie ma. Próba dojazdu i wydostania się do WRO jest też słaba. Siedzę już trzecią godzinę bez wody i nie wiem, czy nie zdechnę za chwilę. Gdzie tu skargi wnosić? – pyta się Potocka.

Nowy singiel Sanah zdjęty z anteny! Podobno demoralizuje młodzież

Małgorzata Potocka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Potocka na widowni

Małgorzata Potocka/fot. AKPA

pasekkozak