Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.), podobnie jak wiele innych kobiet, podczas kwarantanny zrezygnowała z ciężkiego makijażu. Celebrytka, która jest w zaawansowanej ciąży, pozwala skórze odpocząć.

Magdalena Ogórek bez makijażu – fani nie mogą uwierzyć, że ma TYLE lat (FOTO)

W normalnych warunkach Rozenek-Majdan korzystała regularnie z usług makijażystek. Te malowały Małgosię mocno i ciężko, nie oszczędzając na kosmetykach. Podkłady, korektory, bronzery i rozświetlacze rzeźbiły buzię celebrytki. Sztuczne rzęsy ciążyły gęstymi firanami, a cały makijaż często dodawał żonie Radka Majdana lat.

Teraz Małgorzata pokazuje się fanom w zdecydowanie lżejszym looku. Lekki podkład, trochę tuszu na rzęsy i błyszczyk – to cały makijaż celebrytki na czas kwarantanny. W dodatku Małgosia nie doczepia sobie rzęs i w takim wydaniu prezentuje się naprawdę o 10 lat młodziej!

Ciężarna Rozenek w sesji zdjęciowej z koniem. Wywołała oburzenie

Spójrzcie tylko na ostatnie fotki wrzucone przez przyszłą mamę na jej Instagram. Prawda, że wygląda lepiej bez tapety?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan na kwarantannie bez makijażu

Małgorzata Rozenek-Majdan na kwarantannie bez makijażu, fot, Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan na kwarantannie w domu

Małgorzata Rozenek-Majdan na kwarantannie w domu, fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK: Premiera książki „Taniec na gruzach” Wiktora Krajewskiego i Niny Novak, , fot. Niemiec/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK: Premiera książki „Taniec na gruzach” Wiktora Krajewskiego i Niny Novak, , fot. Niemiec/AKPA