Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) już niedługo urodzi trzecie dziecko.

Na świat przyjdzie syn celebrytki i jej męża, Radosława Majdana. Ciąża Małgorzaty stała się w ostatnich miesiącach jednym z najbardziej gorących tematów w mediach plotkarskich. Gwiazda TVN długo czekała na dziecko z Radosławem. Kilka razy poddała się zabiegowi zapłodnienia in vitro, w końcu zaczęła już wątpić, że uda się jej zajść w ciążę i zostać mamą.

Małgorzata Rozenek-Majdan na początku KARIERY w show-biznesie (ZDJĘCIA)

Lekarze jednak przekonali ją i jej męża, by para nie ustawała w próbach i w końcu zabieg powiódł się. Dziś szczęśliwa Małgosia dźwiga coraz większy i cięższy ciążowy brzuszek i szykuje się do zostania mamą po raz trzeci.

Rozenek-Majdan chętnie podkreśla swoje ciążowe krągłości. Na wielu zdjęciach widzimy przyszłą mamę w obcisłych ubraniach, które podkreślają brzuszek. Jednak ostatnio celebrytka wrzuciła fotkę, która wywoałała falę plotek – jeden z internautów stwierdził, że skoro brzuszka celebrytki jakoś na tym zdjęciu nie widać, to pewnie tak naprawdę wcale go nie ma.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła WPADKĘ; w tej sukience nie wyglądała dobrze (ZDJĘCIA)

Pod postem rozgorzała ostra dyskusja na temat wtrącania sięw cudze życie i pisania głupich komentarzy. Przyszła mama wkrótce skomentowała tę aferę:

Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka, z poprzedniego zdjęcia ✌️ tym razem go założyłam 😉😂😂😂 – napisała pod zdjęciem, na którym wyraźnie widać naprawdę już duży brzuch.

Ewa Minge, projektantka i przyjaciółka Małgosi, skomentowała burzę o brzuszek:

Smutne i zarazem przerażajace jest to śledzenie „brzuszka” i potrzeba dowodu . Serio ten świat i jego problemy proszą się o większe problemy ale jak widać istnienie ciąży @m_rozenek lub plastikowego wypełniacza spędza nadal sen z powiek niektórym . Później będzie oglądanie dziecka z każdej strony czy podobne do taty 🙈🙈🙈🙈 matko kochana korona Malgosia za wytrwałość …korona bez wirusa 🙈❤️ – napisała Minge.

https://www.instagram.com/p/B9w5h6JhAIv/

https://www.instagram.com/p/B9w8ZvkB07o/

Małgorzata Rozenek-Majdan z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan z ciążowym brzuszkiem, fot. Baranowski Michał/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży na premierze książki "Taniec na gruzach" Wiktora Krajewskiego i Niny Novak

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży na premierze książki „Taniec na gruzach” Wiktora Krajewskiego i Niny Novak, fot. Niemiec/AKPA