Spełniło się wielkie marzenie Małgorzaty Rozenek (41 l.) i Radosława Majdana (47 l.). Para wkrótce powita na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Celebrytka ma urodzić w czerwcu. Majdan zdradził szczegóły porodu, a także powiedział, czy będzie przy nim obecny.

Obsługa nowojorskiego teatru UPOMNIAŁA Małgosię Rozenek-Majdan – aż telefon wypadł jej z ręki!

Szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata i Radosław od bardzo dawna starali się o dziecko, niestety, metoda in vitro, nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Na szczęście wkrótce ich rodzina się powiększy o kolejnego chłopca. Dziecko było tak długo wyczekiwane, że Radosław nie odpuści sobie towarzyszenia Małgorzacie przy porodzie. W rozmowie z „Super Expressem” dodał także, że jego żona urodzi przez cesarskie cięcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan PORONIŁA ciążę bliźniaczą w prawie 11. tygodniu

Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi – powiedział tabloidowi.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma już dwóch synów, Stasia (14 l.) i Tadzia (9 l.), którzy również zostali poczęci metodą in vitro. Ojcem chłopców jest Jacek Rozenek (50 l.).

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek w sukience wylansowanej przez Kendall Jenner. Gdzie się podział jej brzuch? (INSTAGRAM)

Małgorzata Rozenek-Majdan folguje ciążowym zachciankom oglądając galę Oscarów

Małgorzata Rozenek-Majdan z NAGIM, ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Forum

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Kurnikowski/AKPA