Małgorzata i Radosław od kilku dobrych lat bardzo starali się o dziecko, jednak bez skutku. W grudniu jednak ogłosili radosną nowinę i poinformowali, że spełniło się ich największe marzenie. Dziecko ma przyjść na świat w czerwcu i jak już wiadomo będzie to kolejny chłopiec. Co ciekawe, Małgorzata Rozenek nigdy nawet nie marzyła o córce.

Radosław Majdan zdradził SZCZEGÓŁY porodu Małgosi!

Małgorzata Rozenek nie marzyła o córce

Dotychczas Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wychowywali Stasia i Tadzia – synów z poprzedniego małżeństwa celebrytki. Wiele osób zapewne myślało, że Rozenek chce odmiany i byłaby szczęśliwa, gdyby tym razem przyszła na świat córka. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że ona właśnie marzyła o kolejnym synu.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może też dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię – powiedziała w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Jezu ALE BAŁAGAN – fanka na widok pokoju Małgorzaty Rozenek-Majdan

W rozmowie Małgosia wyznała także, że wraz z mężem wybrali już imię dla dziecka, jednak na razie go nie zdradziła. Jak zapewnia, jest tradycyjne.

Jest tradycyjne (…) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać – ujawniła.

Jesteście ciekawi, jak Majdanowie nazwą swoje pierwsze, wspólne dziecko?

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła WPADKĘ – w tej sukience nie wyglądała dobrze (ZDJĘCIA)

Małgosia Rozenek mówiła, że zemsta będzie słodka? Zakpiła z Kingi Rusin na Instagramie

Obsługa nowojorskiego teatru UPOMNIAŁA Małgosię Rozenek-Majdan, aż telefon wypadł jej z ręki!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Forum

Radosław Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Kurnikowski/AKPA