Małgorzata Rozenek-Majdan ma ostatnio dużo powodów do świętowania. Najpierw urodziny Radosława Majdana, później syna, Tadeusza, następnie były jej urodziny, a teraz jej drugiego syna, Stanisława. Celebrytka pokazała zdjęcia solenizanta i tortu, jaki dostał.

Urodziny syna Małgorzaty Rozenek. „Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja byłam grubą gejszą”

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna

Kiedy kilka dni temu Tadeusz kończył 10 lat, jego przyjęcie urodzinowe było w japońskim stylu. Nawet cała rodzina się przebrała! Stanisław, który skończył 14 lat miał chyba nieco skromniejsze urodziny, bo na zdjęciach nie ma rodziny w przebraniach, ale jest tylko on z tortem i balonami. A trzeba przyznać, że wielki tort z ulubioną bajką Stanisława robi wrażenie.

14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia. Jaka ja byłam przejęta mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu. Pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana. Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre. To on sprawił, że pokochałam macierzyństwo na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3! syna. Nie wiem kiedy te 14 lat minęło. @s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem – napisała Małgorzata.

Wyobrażacie sobie Małgorzatę Rozenek przebraną za jakąś postać z Pokemonów, ulubionej bajki syna?

ZOBACZ TEŻ:

Radek Majdan zrobił żonie, która urodzi lada moment, urodzinową niespodziankę

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje URODZINY. „Od rana mam mokre oczy”

Kiedy rodzi Małgorzata Rozenek-Majdan? „Nie mam ustalonej cesarki na 1 czerwca”

Ciężarna Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majda/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. Kurnikowski/AKPA