Małgorzata Tomaszewska, prowadząca „Pytania na śniadanie” zaskoczyła dziś swoich fanów. Przekazała radosną nowinę o tym, że spodziewa się drugiego dziecka.

Łukasz Nowicki odchodzi z „Pytania na śniadanie”! Małgorzata Tomaszewska komentuje

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży!

Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się powiedzieć o ciąży podczas wakacji w Grecji, na których prawdopodobnie przebywa z nowym partnerem. Opublikowała dwa zdjęcia z uroczym widokiem na zaokrąglony brzuszek i grecką scenerię. Widzimy, że brzuszek jest jeszcze dość mały, więc może to być czwarty albo piąty miesiąc ciąży.

Kochani, chciałam się z wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem – napisała Małgorzata Tomaszewska.

Z pewnością o tym, że jest w ciąży już dawno poinformowała kolegów i koleżanki z „Pytania na śniadanie”. W końcu musiała przez ostatnie tygodnie ukrywać ciążowe kształty. Dziś w czwartkowym wydaniu śniadaniówki, Aleksander Sikora przekazał widzom radosną nowinę:

Rodzina „Pytania na śniadanie” się powiększy. Co mam na myśli? Małgorzata Tomaszewska po raz drugi zostanie mamą!

Gwiazda TVP jest aktywna w mediach społecznościowych, ale za wiele nie zdradza ze swojego życia prywatnego. Dlatego do dziś nie wiemy, kim jest jej obecny partner. Natomiast chętnie pokazuje swojego 6-letniego syna Enzo, którego doczekała się z mężczyzną tureckiego pochodzenia.

Małgorzata Tomaszewska miała wypadek samochodowy! Pojawiła się na wizji w bandażach

Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Tomaszewska była dwukrotnie zamężna: pierwszym mężem był kierowca o nazwisku Słomina, a drugim Turek, Ahmet Seyfim Yigitem, ojciec jej dziecka. Niestety drugie małżeństwo także nie przetrwało, a o ich rozstaniu media dowiedziały się przypadkiem, kiedy w 2021 r. została przyłapana z innym mężczyzną w Sopocie.

Małgorzata Tomaszewska chodziła do liceum z Robertem Lewandowskim. Tak go wspomina

 

Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. AKPA/AKPA