Małgorzata Tomaszewska ostatnio udzieliła wywiadu Plejadzie, gdzie zdradziła dość zaskakującą ciekawostkę z czasów szkolnych. Okazuje się, że chodziła do liceum z Robertem Lewandowskim!

Małgorzata Tomaszewska pokazała CIAŁO w gorącej sesji BEZ BIELIZNY!

Małgorzata Tomaszewska chodziła do szkoły z Robertem Lewandowskim

Małgorzata Tomaszewska jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. gen. broni Władysława Andersa w Warszawie. Jej tata Jan Tomaszewski jest znanym piłkarzem i trenerem, więc nic dziwnego, że wybrała akurat tę szkołę.

Prezenterka TVP dopiero teraz pochwalił się tym, że chodziła do jednej szkoły z Robertem Lewandowskim. Co prawda uczyli się w równoległych klasach, ale już wtedy zauważyła, że jest bardzo pracowity:

Robert był bardzo cichy, a ja byłam gadułą, chyba taką, jaką jestem dziś. Więc energie były zupełnie inne. Robert był bardzo pracowitym człowiekiem już od samego początku, którego chyba nie zobaczyło się na imprezach z resztą kolegów. Stąd też to poznawanie się między klasami było utrudnione. Nie pamiętam, by zaliczał się do tych chłopców, którzy lubili hulaszczy tryb życia – zdradziła Tomaszewska w „Plejadzie”

Małgorzata Tomaszewska zaskoczona zachowaniem francuskiej piosenkarki

Gwiazda TVP wspomniała też moment, kiedy przyszło jej zatańczyć poloneza z Lewandowskim:

Mamy mnóstwo wspólnych znajomych. (…) Nie byliśmy blisko, bo chodziliśmy do równoległych klas. Natomiast pamiętam, że tańczyliśmy blisko siebie poloneza: ja tańczyłam w parze z jego najlepszym przyjacielem, Marcinem, a Robert tańczył chyba z Dianą, i w pewnym momencie myśmy się zamieniali w parach – wspomina Tomaszewska.

I pomyśleć, że to Małgorzata Tomaszewska mogłaby zostać żoną Roberta Lewandowskiego.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska, nowa gospodyni Pytania na śniadanie?

Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Tomaszewska w Opolu

Małgorzata Tomaszewska/fot. AKPA

„Warszawa, 20.06.2012. Samochod Roku Playboya; n/z Anna Stachurska, Robert Lewandowski. Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM