Małgorzata Tomaszewska była uwielbianą przez widzów prowadzącą program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. Jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka, a jej ciąża przez dłuższy czas pozostawała tajemnicą. Niestety, zamiast w spokoju cieszyć się stanem błogosławionym i pracować tak długo, jak pozwala na to zdrowie, prezenterka musiała zmierzyć się z nagłą utratą pracy, gdy pod koniec stycznia media obiegła wieść o masowych zwolnieniach w TVP. Małgorzata bardzo przeżyła decyzję władz o zwolnieniu, szczególnie, że jeszcze nie tak dawno temu informowała, że chce jak najszybciej wrócić do pracy po porodzie.

Jakiś czas później głos zabrał tata dziennikarki, Jan Tomaszewski, który przyznał, że ze wszystkich sił stara się wspierać swoją córkę. Mężczyzna przy okazji zdradził nieoczekiwanie imię swojej wnuczki, której narodziny zbliżały się wielkimi krokami.

Tata Tomaszewskiej pociesza ją po zwolnieniu z TVP. Przy okazji zdradził IMIĘ WNUCZKI!

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Informację przekazał jej ojciec, Jan Tomaszewski

Teraz Jan Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem” podzielił się radosną nowiną – okazuje się, że Małgosia urodziła! Jej córeczka Luiza przyszła na świat 20 lutego o godzinie 16:00 i jak przekazał w wywiadzie dumny ojciec oraz dziadek, poród odbył się bez komplikacji i zarówno mama jak i córka są zdrowe i czują się bardzo dobrze:

Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek – Tomek. Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godzinie 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy! – nie posiadał się z radości.

Gratulujemy!

Małgorzata Tomaszewska zdradziła, kto wymyślił imię dla jej córki! „I wtedy już wiedzieliśmy”

pasekkozak

Tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA