Pod koniec stycznia media obiegła wieść o masowych zwolnieniach w TVP i „wymianie” całej ekipy programu „Pytanie na śniadanie”. Wśród zwolnionych osób znalazła się będąca w ostatnim miesiącu ciąży Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka bardzo przeżyła decyzję władz TVP, szczególnie, że jeszcze nie tak dawno temu informowała, że chce jak najszybciej wrócić do pracy po porodzie.

Ciężarna Tomaszewska zabrała głos po swoim zwolnieniu w Pnś! Walczy z nieznaną chorobą

Jakiś czas później głos zabrał tata dziennikarki, Jan Tomaszewski, który przyznał, że ze wszystkich sił stara się wspierać swoją córkę. Mężczyzna przy okazji zdradził nieoczekiwanie imię swojej wnuczki, której narodziny zbliżają się wielkimi krokami:

Wnuczka będzie nosiła imię Laura. Najważniejsze jest teraz to, by szczęśliwie przyszła na świat. Jestem zainteresowany tylko tym, co się wydarzy w przeciągu najbliższych trzech, czterech tygodni. Utrata pracy guzik mnie obchodzi. Nie myślę o tym, co będzie później. Jak rozmawiam z córką telefonicznie, życzę jej dużo szczęścia. Wiem, że ona tych złych myśli nie może się pozbyć, ale wydaje mi się, że idzie ku normalności. Po porodzie natychmiast zjawię się w Warszawie, by zobaczyć wnuczkę.

Tata Tomaszewskiej pociesza ją po zwolnieniu z TVP. Przy okazji zdradził IMIĘ WNUCZKI!

Małgorzata Tomaszewska o imieniu dla córki. Zdradziła, że wybrał je synek

Teraz sama Tomaszewska potwierdziła informację o imieniu swojego drugiego dziecka, gdy za pośrednictwem Instagrama opublikowała kilka kadrów z ciążowej sesji. Zdradziła też, że to jej synek wybrał imię dla swojej siostrzyczki:

„Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura. Wydaje się, że będzie zodiakalnym Wodnikiem (jak mama). Wszyscy czekamy na naszą Laurkę – napisała.

W komentarzach nie zabrakło wielu komplementów i zachwytów zarówno sesją zdjęciową jak i imieniem dla dziewczynki.

A wam jak się podoba?

Małgorzata Tomaszewska wybrała wózek dla córeczki! Dużo w niego zainwestowała?

Małgorzata Tomaszewska pokazała archiwalne zdjęcia z mamą. Fani „Uroda po mamusi”

pasekkozak

Warszawa, 12.12.23, TVP, Nagranie programu Pytanie na Sniadanie, n/z: Malgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora ;,Image: 828809448, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

scena z: Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA