Małgorzata Tomaszewska od kilku lat związana jest z Telewizją Polską. Szersze grono publiczności usłyszało o niej jednak dość niedawno, bo w 2018 roku, kiedy dołączyła do ekipy programu śniadaniowego „Pytanie na Śniadanie”. Teraz prezenterkę znacznie częściej można oglądać na antenie, np. podczas dużych festiwali, które ma okazję współprowadzić.

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki. Częsty wybór wśród gwiazd

Małgorzata Tomaszewska o imieniu syna

Prezenterka spełnia się zawodowo i prywatnie, choć o życiu prywatnym niezbyt często się wypowiada. Tomaszewska od kilku lat jest żoną, a jej mężem jest Ahmet Seyfi Yigit Tarci. Para doczekała się syna, który przyszedł na świat trzy lata temu.

Tomaszewska praktycznie nie pokazuje ich w mediach społecznościowych, bo jak zdradziła w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady, osoby z jej bliskiego otoczenia nie chciałyby stać się osobami medialnymi. W wywiadzie odniosła się także do imienia, jakie wraz z mężem dali synowie. Jest nietypowe i prezenterka zdaje sobie sprawę, że w przyszłości jej syn może być wyśmiewany.

Tak naprawdę to związane jest z tym, że moja mama ma męża obcokrajowca. Stwierdziliśmy, że chcemy, by wszyscy w naszej rodzinie byli w stanie wymówić jego imię. Enzo wydawało się uniwersalnym, zagranicznie brzmiącym imieniem, ale przy tym nie za bardzo wymyślnym. Mam nadzieję, że dzieci nie będą się z niego śmiały w szkole. A jeśli będą, jestem gotowa zmienić mu imię. Na drugie ma Aleksander – wyznała.

View this post on Instagram

Najważniejsza istota na ziemi.

A post shared by Małgorzata Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska) on

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Kożuchowska DUMNA z 5-letniego syna. „Obserwowałam, czy nie będzie mu szkoda”

Agnieszka Radwańska urodziła SYNA! Jej mąż pokazał jego pierwsze zdjęcie i zdradził imię

Małgorzata Tomaszewska w Opolu

Małgorzata Tomaszewska/fot. AKPA

Małgorzata Tomaszewska pod TVP

Małgorzata Tomaszewska/fot. AKPA

Małgorzata Tomaszewska na ściance

Małgorzata Tomaszewska/fot. AKPA

Małgorzata Tomaszewska w "Jaka to melodia?"

Małgorzata Tomaszewska/fot. AKPA