Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski we wrześniu ubiegłego roku powitali na świecie córeczkę. Para do tej pory oficjalnie nie potwierdziła płci i imienia dziecka. Jak przyznała aktorka w jednym z wywiadów „nie chce kręcić lodów na dziecku„.

Jak nazwa się córka Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami córki ? Fani aktorskiej pary są skołowani sprzecznymi informacjami

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski udzielili wywiadu Paulinie Mikule, która prowadzi swój kanał na YouTube „Mówiąc Inaczej„. Rozmowa powstała w ramach kampanii marki Durex. Jak się można domyślać, para mówiła o bardzo intymnych sprawach.

W pewnym momencie Paulina Mikuła zapytała, jak wyglądają ich intymne relacje po urodzeniu córeczki. Wtedy Katarzyna Warnke zdradziła imię swojego dziecka. Okazuje się, że para nazwała córeczkę HELENA.

Był taki moment, że się sprowadziliśmy do tego „podaj pieluchę” (…) Ale udało nam się. Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla nas – mówi Kasia Warnke.

Piotr Stramowski zdradza, że jeszcze przed urodzeniem dziecka postanowił, że będzie chciał mieć przestrzeń tylko dla siebie i partnerki:

Ja sobie tak powiedziałem, jak przychodziłem do znajomych, którzy mieli dzieci i widziałem te zabawki porozwalane, mówiłem: „ja nie chce tak, żeby to zdominowało nas. Chcę, żeby nasze dziecko miało swoją przestrzeń i oczywiście poświecę mu całą uwagę, ale w momencie, kiedy śpi, to ja tę uwagę poświęcam partnerce i sobie” – tłumaczy Piotr Sramowski.

Katarzyna Warnke w wannie z papierosem w ręku (ZDJĘCIE)

Aktorka dodaje, że tak bardzo walczyli o kontakt ze sobą, że w pewnym momencie się zorientowali, że przez to nie śpią i nie mają czasu dla siebie samych.

Także cały czas wchodziły korekty. Włożyliśmy dużo pracy, żeby w ogóle to jakoś wypoziomować  – zdradza Warnke.

Katarzyna Warnke pokazała wózek! Zachęca przy okazji do pozostania w domu