Małgorzata Godlewska udowadnia nam każdego niemal dnia, że jest kobietą wielu talentów. Znamy już jej talent wokalny i słabość do tańca. Ostatnio przekonaliśmy się także, że Małgosia ma w sobie coś z Perfekcyjnej Pani Domu. Po tym, jak zaliczyła wpadkę z suszarką w tle selfie, jej zdjęcia wrzucane na Instagram są teraz robione na pięknie posprzątanym tle.

Gosia Godlewska nie posprzątała pokoju i zobaczyliśmy TO (Instagram)

Wśród licznych talnetów Małgosi wymienić też należy talent malarski. Każdego dnia celebrytka pracowicie konturuje swą twarz, nakłada przeróżne kosmetyki, upiększa usta, oczy i brwi, by jak najpiękniejsz wyglądać i podobać się swoim fanom.

Okazuje się jednak, że wielu nie docenia talentu i starań Małgorzaty. Pod ostatnim zdjęciem, na którym widać makijaż oczu, posypały się słowa krytyki. Na szczęście były też konstruktywne rady:

Gdy malujesz cieniami oczy radzę tą granicę miedzy bialym i czarnym rozetrzeć a granice rozblendować 😉 wygląda to bardziej estetycznie. Cieplutko pozdrawiam 😘 – piszą fanki.

CO się stało z NOGĄ Godlewskiej?! Internauci myślą, że to PROTEZA

Ładnie masz oczy pomalowane ale te brwi to jakaś porażka 😷 popracuj nad nimi bo są straszne – piszą prosto z mostu inne.

Wyrzuć w końcu ten mazak i zrób sobie „naturalne” brwi…– sugerują.

Myślicie, że Małgosia weźmie sobie do serca te rady? Ciekawe, jak by wyglądała w lżejszym makijażu.

Gosiu, czekamy!

Uwierz w siebie to wszystko będzie łatwiejsze 😉😊❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@malgorzata_godlewska_official)