Programy, w których uczestnicy szukają miłości, nie gwarantują, że każdy, kto się zgłosi odnajdzie swoją drugą połówkę. Wielu osobom jednak się udało. W tym gronie jest Małgosia i Paweł Borysewiczowie, którzy wzięli udział w 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”.

Pamiętacie Agatę z „Rolnik szuka żony 6”? Jest nie do poznania – postawiła na totalną metamorfozę

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży

Małgosia i Paweł w 2018 roku sformalizowali swój związek. Niedługo po ślubie, bo w lutym 2019 roku, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna, Rysia. Wkrótce ich rodzina znów się powiększy. Uczestniczka show TVP za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną nowinę. W Dzień Matki opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Małgosia nie zdradziła na razie, czy Rysio będzie mieć brata czy siostrę.

Dziś dzień Mam, moje święto jakby nie było. To też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć dziękuję za wszystko. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki. Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

„Rolnik szuka żony”. To oni będą szukać miłości w nowej edycji

Co słychać u Ilony i Adriana z „Rolnik szuka żony”? Przed nimi poważne zmiany

Marta Manowska wyznała, że padła ofiarą przemocy psychicznej. Trwało to 5 lat!

View this post on Instagram

Ze wszystkich sił ❤️100 lat !

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

View this post on Instagram

To co idziecie z nami na ciacho? ❤️

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on