W minioną środę na ekranach TVN zadebiutował nowy program. Co tym razem zaproponowała nam stacja? „The Traitors. Zadrajcy”, czyli format nawiązujący do popularnej gry towarzyskiej, mafia. Jakie są jego reguły gry? 24 uczestników, podzielonych na dwie grupy – lojalnych i zdrajców – walczy o wysoką nagrodę pieniężną. Po drodze do finału czekają na nich nietypowe zadania. A w malowniczym, belgijskim zamku Mielmont, co noc dochodzi do „egzekucji” jednego z graczy. Wszystko to pod okiem prowadzącej, Malwiny Wędzikowskiej.

To koniec „Królowej przetrwania”. Wiemy, kto WYGRAŁ!

I choć może się wydawać, że bycie gospodynią takiego programu to wyłącznie przyjemność, okazuje się, że rzeczywistość prezentowała się nieco inaczej. Co więc było trudne dla kuzynki Anny Wendzikowskiej?

Malwina Wędzikowska mówi o trudach pracy na planie „The Traitors. Zdrajcy”

Choć „The Traitors. Zdrajcy” to nie pierwszy program, który Malwina Wędzikowska miała okazję prowadzić (wcześniej była gospodynią „Ostatniej szansy” na kanale TTV), to pierwszy format na głównej antenie stacji. Zresztą 43-latka przyznała w rozmowie z „Vivą!”, że gdy zobaczyła ponad 120-osobową ekipę i rozmach całego przedsięwzięcia, przez chwilę miała ochotę się wycofać. Jednak potem poczuła również ekscytację i zrozumiała, że być może stoi przed jedną z fajniejszych przygód w swoim życiu.

Anna Wendzikowska powraca do mobbingu w TVN: „Po odejściu Edwarda Miszczaka sytuacja już była inna”

Czy Malwina żałuje, że wzięła udział w tym projekcie? Zdecydowanie nie, choć do Polski wróciła zmęczona nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. A wszystko dlatego, że sama bardzo zaangażowała się grę…

Przy każdym spotkaniu z uczestnikami czułam na sobie ich wzrok. Byłam częścią tej gry, więc musiałam pamiętać, żeby się nie zdradzić. Wiedziałam, że próbują wyczytać z mojej twarzy i zachowań, kim są zdrajcy. To spowodowało, że bardzo mocno weszłam w ten projekt i po zakończonych zdjęciach byłam fizycznie i psychicznie połamana. Zajęło mi trochę czasu, aby się zregenerować -wyjaśniła Wędzikowska.

Anna Wendzikowska jest ZAKOCHANA! Nagle przestał jej przeszkadzać WZROST

Malwina Wędzikowska, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Malwina Wędzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Malwina Wędzikowska, fot. Podlewski/AKPA