Anna Wendzikowska przez prawie 15 lat była reporterką programu „Dzień Dobry TVN”, jednak we wrześniu 2022 roku zdecydowała się zakończyć wieloletnią współpracę ze stacją z powodu mobbingu. Również jej życie prywatne nigdy nie było usłane różami – dziennikarka ma za sobą nieudane małżeństwo i dwa związki, z których wychowuje dwójkę dzieci: Kornelię ze związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz Antoninę ze związku z Janem Bazylem.

Anna Wendzikowska tłumaczy się nam z wpadki na temat wzrostu Toma Cruis’a (WIDEO)

Anna Wendzikowska ma nowego, niskiego partnera. Jak tłumaczy swoją zmianę zdania?

Teraz okazuje się, że w życiu Anny Wendzikowskiej pojawiła się nowa miłość! W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, że los postawił na jej drodze kogoś, do kogo „jej serce zadrgało mocniej”. Jednocześnie spłatał jej figla, ponieważ nowy wybranek nie należy do najwyższych, a wszyscy wciąż pamiętamy słowa dziennikarki, gdy w „Dzień Dobry TVN” stwierdziła, że „trudno nazwać przystojnym mężczyznę poniżej 170 cm wzrostu” i jako przykład podała Toma Cruise’a. Jej nieprzemyślana wypowiedź spotkała się wówczas z ogromnym hejtem ze strony internautów.

W nowym wywiadzie Wendzikowska nawiązała do swojej wpadki:

Żeby tutaj wybrzmiał chichot losu, jako że moje serce ostatnio po czterech latach wreszcie zadrgało mocniej, to chciałabym wszystkim powiedzieć, że osoba, do której moje serce zadrgało mocniej, ma tylko 175 cm wzrostu, więc jest niewiele wyższy od Toma Cruise’a.

Dziennikarka nie była jednak zbyt wylewna w opisywaniu swojej nowej miłości. Zdradziła jedynie, że jej nowy partner nie mieszka w Polsce, a związek wciąż jest świeży:

Nic więcej nie powiem, bo to takie bardzo świeże, ale zupełnie inne. Takie napełniające nadzieją. Po tym przepracowaniu człowiek jednak inne ma mechanizmy, co innego mu się podoba, co innego go przyciąga. Inne tworzy konstrukcje.

Okazuje się też, że tuż przed poznaniem swojego obecnego partnera, Anna była na wyjątkowo nieudanej randce:

Byłam na takiej mega słabej randce. (…) Byłam na takiej randce, na której byłam świetnym dziennikarzem. Wiesz i odnalazłem się w tym, że umiem zadawać pytania i bardzo dobrze słucham. Generalnie mężczyzna mnie nie zapytał o nic. Nic go nie interesowało. Natomiast bardzo chętnie opowiadał o sobie. Opowiedział mi, ile ma pieniędzy, w co je inwestuje, gdzie ma domy i nieruchomości. Powiedział mi, że wie, że jestem znana, ale na nim to nie robi wrażenia, po czym mi opowiedział o stanie swojego konta. Generalnie miałam takie poczucie, że mogłoby mnie tam nie być w zasadzie – pożaliła się.

Czyżby po tym złym doświadczeniu spotkało ją dobre i w końcu odnajdzie miłość na resztę życia?

Ile pieniędzy miesięcznie Ania Wendzikowska potrzebuje do szczęścia? Kwota ZADZIWIA

pasekkozak

Anna Wendzikowska porusza w sieci ważny temat i wyznaje: „Dłubię w nosie, drapię się po tyłku, przeklinam”

Anna Wendzikowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Wendzikowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Wendzikowska. fot AKPA

Anna Wendzikowska ma nowy, symboliczny tatuaż. Wyznała też czym będzie się zajmować po odejściu z DDTVN

scena z: Barbara Pasek, Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Wendzikowska pokazała za dużo? Fani zgroszeni!

IG: aniawendzikowska

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA