Telewizja Polska z okazji Dnia Matki zorganizowała specjalny koncert, a scena Teatru Polskiego zapełniła się artystami. Wbrew zakazowi organizowania imprez masowych na scenie wystąpiło mnóstwo artystów. Hipokryzję władzy postanowił skomentować Mateusz Damięcki, który nie przebierał w słowach.

Mateusz Damięcki ŁYSY i z tatuażami – nie poznaliśmy go w tym wydaniu!

Mateusz Damięcki w mocnych słowach w kierunku TVP

TVP z okazji Dnia Matki zorganizowało koncert na żywo „Dla ciebie Mamo”. Na scenie Teatru Polskiego zaśpiewało wielu artystów, którzy – wbrew, w dalszym ciągu obowiązującemu zakazowi zgromadzeń – dali występy bez wymaganego zabezpieczenia sanitarnego. Nie zachowano bezpiecznego odstępu 2 metrów, a w przedsięwzięciu wzięło udział zdecydowanie więcej, niż 50 osób.

Film Latkowskiego o „Zatoce Sztuki” w Sopocie, a w tle CELEBRYCI z pierwszych stron gazet

Pandemia koronawirusa sparaliżowała branżę artystyczną, która od marca stoi w miejscu. Teatry czy kina w dalszym ciągu są pozamykane. W sieci pod adresem TVP wylała się fala krytyki, a swoje zdanie postanowił wyrazić również Mateusz Damięcki. Aktor nie przebierał w słowach i na Facebooku zamieścił długi post, w którym wytknął błędy stacji.

Nie, nie zgadzam się z tymi, którzy uważają, że ten koncert był strzałem w kolano. Nie mógł być. Wiemy już bowiem, że nasi władcy nie robią nic ani przypadkowo, ani nieudolnie. Wszystko czemuś służy – zaczął aktor.

Koncert TVP "Dla Ciebie Mamo".

Boys, Marcin Miller, fot. AKPA.

Mateusz Damięcki krytykuje koncert TVP

Mateusz w swoim wpisie wspomniał zdjęcie premiera Mateusza Morawieckiego, który bez maseczki i zachowania bezpiecznej odległości przebywał w jednej z warszawskich restauracji.

Zdjęcie premiera bez maski w restauracji na przykład służyło przydaniu oryginalności sposobowi, w jaki rząd postanowił poinformować społeczeństwo o nowych rozluźnieniach obostrzeń, w myśl zasady – jedno dobre zdjęcie zamiast tysiąca słów. Cóż za ergonomia. Tym koncertem w TVP(…) to oni zrobili sobie darmowe badanie wśród swoich wyznawców – kontynuował.

Aktor w mocnych słowach skrytykował cały koncert, który zorganizowała stacja.

Pozostali ludzie, Ci którzy nigdy nie mieli wątpliwości, że na PiS i Pana Andrzeja Dudę nie zagłosują, wiedzą, że to, co się dzieje dziś w Polsce, cały ten koncert, to po prostu zwykle sku***syństwo – zakończył w mocny sposób Damięcki.

A Wy, jakie macie zdanie na temat koncerty TVP „Dla Ciebie Mamo”?

Podzielacie zdanie Mateusza Damięckiego? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zarobki Deląga i Damięckiego szokują. W Rosji zgarnęli więcej, niż w Polsce!

Mateusz Damięcki zabrał partnerkę na salony (FOTO)

OMG! Tak wyglądał Zenek Martyniuk, gdy był młody – przystojniak?

Marcin Miller na koncercie TVP z okazji Dnia Matki.

Marcin Miller w drodze na koncert TVP z okazji Dnia Matki, fot. AKPA/AKPA

Zenek Martyniuk w drodze na koncert TVP z okazji Dnia Matki.

Zenek Martyniukw drodze na koncert TVP „Dla Ciebie Mamo”, fot. AKPA/AKPA

Mateusz Damięcki w ostrych słowach o koncercie TVP na dzień matki.

Mateusz Damięcki, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Mateusz Damięcki krytykuje TVP za zorganizowanie koncertu na Dzień Matki.

Mateusz Damięcki, fot. Podlewski/AKPA.