Marcelina Zawadzka pół roku temu pożegnała się z pracą w roli prowadzącej „PnŚ”, kiedy pojawiły się u niej zarzuty o oszustwa podatkowe. Postanowiła wybrać się w długą podróż. Najpierw przez wiele tygodni przebywała w Meksyku m.in. z Natalią Siwiec.

Marcelina Zawadzka w Stanach Zjednoczonych

Marcelina Zawadzka przyłapana na POCAŁUNKACH w basenie! Modelka jest w związku?

Marcelina Zawadzka na początku marca wybrała się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Ze wpisów na Instagramie można wywnioskować, że była to totalnie spontaniczna decyzja, aby odwiedzić przyjaciółkę w Ameryce:

Prawdziwa przyjaźń jest w stanie pokonać czas, odległość i milczenie… #friends, to taki ogromny dar, który uszczęśliwia nasze życie #dziekuje #ze #jestes (ciekawe czy Basia kiedyś udostępni moje filmiki wysyłane do niej co jakiś czas w ciągu roku… jak mówię …,, przyjadę !!! Zobaczysz,  przyjadę- obiecuje… – bach 3 dni i dzwonię do drzwi albo drapie we framugę, szaleństwo #ale to są zawsze dobre decyzje – napisała Marcelina. 

Zawadzka przez miesiąc wypoczywała w Los Angeles. Kilka dni temu razem z przyjaciółką wybrała się na wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Miały do przejechania samochodem: Kalifornię, Arizonę, Nowy Meksyk, Teksas, Oklahomę, Missouri, Illinois, Indianę, Ohio i Pensylwanię.

Jadę z przyjaciółką @rabarbar_kostrzewa, która ma firmę projektującą i wykonującą meble, na drugi koniec Ameryki. Pomoc jej w zawiezieniu materiału i zamontowaniu go. Jak dla mnie marzenie, aż jestem w szoku, że z mojego nieprzemyślanego i mocno spontanicznego wyjazdu do Tulum zrobię #roadtrip marzeń w Ameryce – napisała gwiazda.

Marcelina Zawadzka. Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka. Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka

Na instastory widzimy, że wczoraj dojechały do Ohio. Marcelina pisze, że codziennie śpią po 4 godziny, bo mają mało czasu, aby dojechać w wyznaczone miejsce. Dzisiaj pochwaliła się, że są w Pensylwanii, a następnie wybierają się do Nowego Jorku. Widzimy, że gwiazda jest niesamowicie szczęśliwa.

Marcelina Zawadzka pozuje w Meksyku: „Zupełnie jak Doda”

Marcelina Zawadzka. Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka. Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka. Fot. Instagram/ marcelina_zawadzka