Jesienią startuje 11. edycja programu „The Voice of Poland”. Szykują się zmiany, i jak się okazuje, nie tylko w składzie jurorskim. Na antenie zobaczymy też nową prowadzącą kulisy programu. Dotychczas w tej roli mogliśmy oglądać Marcelinę Zawadzką.

Znamy nazwisko nowej jurorki w „The Voice of Poland”. Już wcześniej oceniała uczestników

Marcelina Zawadzka znika z „The Voice of Poland”

W ostatnim czasie jest głośno o Marcelinie Zawadzkiej, jednak nie w takim kontekście, jakby sobie tego życzyła prezenterka. Zawadzka została oskarżona o korzystanie z tzw. karuzeli vatowskiej. Prowadzącą „Pytania na śniadanie” oskarżono też o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy. Do dwóch zarzutów przyznała się. A ostatnio wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”.

Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w sprawie afery podatkowej

Wiele osób zastanawiało się zatem, co dalej z pracą Marceliny w „Pytaniu na śniadanie” i w „The Voice of Poland”. Okazuje się, że w muzycznym show jej nie zobaczymy. Jak dowiedział się magazyn „Flesz”, w roli prowadzącej kulisy programu stacja obsadziła Małgorzatę Tomaszewską, która dotychczas była współprowadzącą „Pytanie na śniadanie”, wzięła też udział w „Dance Dance Dance”.

ZOBACZ TEŻ:

Margaret nie wróci do „The Voice of Poland”. TVP zabrała głos

Marcelina Zawadzka na ściance

Marcelina Zawadzka.fot. AKPA

Małgorzata Tomaszewska na ściance

Małgorzata Tomaszewska/fot. AKPA