Na planie 14. edycji „The Voice of Poland” rozgorzała dyskusja na temat królowej pop, która jest w trakcie światowej trasy koncertowej.

Widzowie węszą ustawkę w „The Voice of Poland”

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

Madonna obchodzi w tym roku 40-lecie kariery muzycznej. W związku z tym, w połowie października tego roku, wokalistka wyruszyła w półroczne tournée. Tuż przed jego startem, na planie emitowanej obecnie edycji talent show telewizyjnej Dwójki, trenerzy dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Madonny, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Przy całym jej niewątpliwym wkładzie w muzykę popową i królowaniu, to jednak jak ona śpiewa to mnie nie wzrusza. Nie jest w stanie mnie na żywo wzruszyć, ponieważ nie ma takiego talentu po prostu – stwierdziła Justyna Steczkowska wspominając koncert Madonny, na którym była razem z mężem przed kilkoma laty.

Justyna Steczkowska pokazała rzadkie zdjęcia syna Stanisława. Skończył 18 lat!

Marek Piekarczyk dodał, że Madonna jest „produkcyjniakiem, efektem produkcji”. Steczkowska zaprzeczyła:

Nie, nie. Ona jest wielką postacią, nie można mówić, że nie, bo wniosła inne rzeczy. I dużo dobrego i mniej dobrego – nie oceniam tego. Ale tak czy inaczej, jeśli chodzi o głos i śpiewanie, to często tu mamy więcej utalentowanych emocjonalnie i przygotowanych do dawania prawdziwie pięknych emocji ludzi niż czasem w takim wielkim show – kontynuowała trenerka „The Voice of Poland”.

Justyna Steczkowska uczy chodzić z gracją Dodę. Ten film to HIT internetu!

Lanberry wtrąciła się do rozmowy i zapytała: „Czyli dla ciebie ona jest po prostu zimna jak lód?”. Na co Steczkowka odpowiedziała, że piosenki Madonny nie wzruszają:

Nie, w ogóle nie o to chodzi. Albo ktoś ma talent do śpiewania, ale śpiewania, a nie że ma głos i śpiewa. Stoi Adel – słuchasz i to cię wzrusza. Stoi Sade i ona śpiewa i to cię wzrusza. A ona stoi i śpiewa i to cię nie wzrusza. I jak przestaje tańczyć i wszystko się dziać, szukasz gdzie można kupić lody albo chipsy – podsumowała Justyna Steczkowska.

Zobacz wideo poniżej: