Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze niedawno bawili się razem na feriach w Alpach. Niestety wygląda na to, że mimo romantycznych selfie w mediach społecznościowych, małżeństwo przechodziło kryzys.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ROZSTAJĄ SIĘ!

Marcin Hakiel przeszedł metamorfozę po rozstaniu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu i zdecydowali się od razu poinformować o tym opinię publiczną:

Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – czytamy w oświadczeniu.

Tancerz dzisiaj opublikował zaskakujące zdjęcie z synem Adamem na InstaStory. Wygląda na to, że z przytupem rozpoczął nowy rozdział w życiu: Hakiel po latach przefarbował brązowe włosy na platynowy blond. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała zdjęcia z romantycznej sesji

Kilka godzin poźniej pokazał też na InstaStory, że odrabia lekcje z 9-letnią córką Helenką. Czy w ten sposób chce pokazać, że zajmuje się dziećmi po rozstaniu?

Ich rozstanie wstrząsnęło Polakami, wielu nadal nie dowierza, że para zdecydowała się na rozwód po 17 latach związku. Rozstanie Katarzyny Cichopek skomentowała nawet Ilona Łepkowska, scenarzystka serialu „M jak miłość”:

To bardzo smutna wiadomość jest mi przykro, ale takie czasem jest życie. Na pewno to rozstanie jest dla nich bolesne, jednak to też ich prywatna sprawa. Nie wątpię, że bardzo tę sytuację przeżywają – powiedziała we „Fakcie” Łepkowska.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na BUDOWIE!

Ilona Łepkowska Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA