Wczoraj Karolina Malinowska i Olivier Janiak obchodzili 18. rocznicę ślubu, a dziś Katarzyna Cichopek świętuje z Marcinem Hakielem 13. rok małżeństwa. I choć takie staże związków w normalnym życiu nie są niczym nadzwyczajnym, biorąc pod uwagę show biznesowy świat, można mówić o naprawdę mocnych relacjach.

Kasia Cichopek już tak nie wygląda!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 13. rocznicę ślubu

Gwiazda Telewizji Polskiej pochwaliła się z tej okazji romantyczną sesją zdjęciową, wykonaną kilkanaście lat temu dla jednego z polskich magazynów typu people. Para pozowała na tle górskich krajobrazów. Kasia miała na sobie swoją suknię ślubną (projekt Macieja Zienia), a Marcin garnitur. I mimo że zdjęcia te mają już trochę lat, patrząc na zakochanych niewiele od tamtego czasu się zmieniło.

Przypomnijmy, że Cichopek i Hakiel poznali się przy okazji telewizyjnego show – „Taniec z gwiazdami”, w którym aktorka „M jak miłość” występowała jako gwiazda, a Marcin jako tancerz. Z programu wynieśli oni nie tylko Kryształową Kulę, lecz także miłość. Zresztą swój związek zalegalizowali w Zakopanem trzy lata po nawiązaniu znajomości. Po ślubie małżonkowie doczekali się dwójki dzieci – Adama i Helenkę.

Kasia Cichopek pozuje na plaży. Fanki zachwycone jej kostiumem kąpielowym

Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele miłości!