Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pod koniec sierpnia 2022 roku rozwiedli się przed sądem. Dziś obydwoje tworzą już nowe związki, a dwójką dzieci opiekują się naprzemiennie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na wywiadówce. Polały się ŁZY!

Marcin Hakiel wróci do „Tańca z Gwiazdami”

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek przestał pojawiać się na imprezach medialnych i zajął się swoją szkołą tańca „Hakiel”. Teraz jak podaje „Super Express” tancerz dostał propozycje powrotu do programu „Taniec z Gwiazdami”.

Podobno trwają już negocjacje!

Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem – zdradził informator z Polsatu.

Nowa partnerka Marcina Hakiela BRONI Katarzyny Cichopek!

Według „Super Expressu”, były mąż Cichopek prawdopodobnie zasiądzie w fotelu jurora.

Przypominamy, że to właśnie na parkiecie „Tańca z gwiazdami” zaiskrzyło pomiędzy Katarzyną Cichopek, a Marcinem Hakielem. Po związaniu się z aktorką tancerz zrezygnował z pracy w programie – ostatni raz zatańczył przed kamerami w 2009 roku, jego ostatnią partnerką była Dorota Deląg.

Marcin Hakiel zdradza kulisy spotkania się z Maćkiem Kurzajewskim!

fot: AKPA Dorota Deląg, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel fot. Palicki/AKPA