W marcu 2022 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili swoje rozstanie, które bardzo szybko przerodziło się w jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu. Choć początkowo obydwoje wydali oświadczenie, w którym podkreślili, że nie będą więcej poruszać teo tematu w mediach, szybko okazało się, że rozgoryczony i nie pogodzony z rozstaniem Hakiel zaczął udzielać wywiadów i zwierzać się ze swoich przemyśleń na łamach tabloidów oraz Instagrama.

Jakiś czas później wybuchła kolejna afera, gdy na jaw wyszedł związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ostatecznie i Marcin Hakiel znalazł nową miłość i zaczął sobie układać życie z tajemniczą Dominiką, z którą od czasu do czasu publikuje zdjęcia, zakrywając jednak twarz kobiety.

Marcin Hakiel na przepięknym zdjęciu z nową partnerką! „Zmiana jak najbardziej NA PLUS”

Nowa partnerka Marcina Hakiela broni Katarzyny Cichopek

Teraz na Instagramie Marcina Hakiela pojawiło się nowe zdjęcie z partnerką, które wywołało sporo emocji. Pozująca w obcisłej, czarnej sukience i szpilkach Dominika zachwyciła internautów swoją idealną figurą i burzą blond włosów, a w komentarzach zaroiło się od komplementów. Wśród nich nie zabrakło również przytyków do Katarzyny Cichopek, a jeden z internautów stwierdził nawet, że Hakiel „zamienił tico na porsche” nawiązując do afery z Shakirą i Gerardem Pique.

Oj Kaśka nigdy takiej figury nie będzie miec

 

Ale dżaga! I ta pupa! Kosmos! Styl i klasa

 

Zamieniłeś Tico na Porsche

 

Zmiana na lepsze to prawda

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. teraz Marcinie dobrze trafiłeś, ex zrobiła Ci przysługę że się wyniosła z Twojego życia

 

Widać, że piękna kobieta panie Marcinie, zmiana na lepsze!

Ostatecznie głos zabrała sama Dominika, której nie spodobały się tego typu pochlebstwa i zaapelowała do komentujących:

Drogie Panie, to jest piękne, gdy kobieta prawi kobiecie komplement, ale nie obrażajmy przy tym innych. Jesteśmy całkowicie różnymi kobietami, a każda z nas ma inne piękno.

Z kolei Marcin Hakiel dodał:

Dziękuje za wszystkie komentarze, mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu. Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami i dajmy żyć innym, dobrej niedzieli dla Wszystkich!

IG: marcinhakiel

IG: marcinhakiel

IG: marcinhakiel

pasekkozak