W marcu 2022 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po 17 latach związku i 14 latach małżeństwa ogłosili swoje rozstanie, które bardzo szybko przerodziło się w jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu. Choć początkowo obydwoje wydali oświadczenie, w którym podkreślili, że nie będą więcej poruszać tego tematu w mediach, szybko okazało się, że rozgoryczony i nie pogodzony z rozstaniem Hakiel zaczął udzielać wywiadów i zwierzać się ze swoich przemyśleń na łamach tabloidów oraz Instagrama.

Jakiś czas później wybuchła kolejna afera, gdy na jaw wyszedł związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ostatecznie i Marcin Hakiel znalazł nową miłość i zaczął sobie układać życie z tajemniczą Dominiką, z którą od czasu do czasu publikuje zdjęcia, zakrywając jednak twarz kobiety.

W rozstaniu rodziców niewątpliwie najbardziej ucierpiały dzieci i choć para dzieli się opieką nad Heleną i Adamem, upewniając się, że pociechom nie brak uwagi i miłości, głośny rozwód rodziców oraz wywlekanie domowych brudów publicznie mogło się przyczynić do gorszego okresu w ich życiu, który odbił się na szkolnych ocenach.

Kasia Cichopek NIE ZAPROSIŁA Marcina Hakiela na urodziny ich syna!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokłócili się pod szkołą swoich dzieci? Polały się łzy

Teraz jak donosi Super Express, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na szkolnej wywiadówce. Każde z nich dojechało na miejsce osobno, jednak wyszli z budynku razem. Na miejscu nie zabrakło również paparazzi, którzy zrobili im kilka ujęć. Okazuje się, że w trakcie spotkania między Cichopek i Hakielem doszło do spięcia, w wyniku którego obydwoje ocierali łzy:

Byli małżonkowie spotkali się w środę w szkole swoich pociech, podczas zorganizowanego spotkania dla rodziców. Do placówki na warszawskich Kabatach przyjechali osobno. Spotkali się dopiero w środku, a po zebraniu wyszli razem. Niestety z nietęgimi minami. Kasia Cichopek wyciągnęła telefon i zaczęła pokazywać w nim coś byłemu mężowi. Marcin Hakiel wyglądał na zdenerwowanego. Oboje zaczęli dyskutować. Emocji nie brakowało, bo w pewnym momencie oboje otarli łzy, które zaczęły napływać do ich oczu – przekazał tabloid.

Super Express poprosił ex-małżonków o komentarz w tej sprawie i choć Katarzyna Cichopek nie zdecydowała się zabrać głosu, odpowiedź uzyskali od Marcina Hakiela. Ten jednak nie był zbyt wylewny w swojej odpowiedzi i wyznał tylko, że chodziło o porozumienie w kwestii dzieci:

Wychowanie dzieci na dwa domy wymaga zrozumienia i współpracy. Czasem trzeba pójść na kompromis dla dobra dzieci

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – okładka Super Express 14.04.2023

Katarzyna Cichopek wyprawiła córce 9 urodziny. Pojawił się na nich Marcin Hakiel?

pasekkozak

Marcin Hakiel powraca z nowym wywiadem. Mówi w nim o Katarzynie Cichopek!

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel SK: , , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na finale Miss Polonia

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
SK: Taniec z gwiazdami, Taniec z Gwiazdami – nagranie programu, wrzesieñ 2005
fot. Warda/AKPA