Marcin Tyszka w fotografii osiągnął międzynarodowy sukces. Robił zdjęcia dla najważniejszych magazynów modowych i współpracował z największymi nazwiskami show-biznesu na całym świecie. Szczególną sławę w Polsce zdobył dzięki posiadzie jurora w „Top Model”.

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie pewnej Ministry sprzed 30 lat! „Moja pierwsza okładka” – mówi fotograf

Marcin Tyszka o Julii Wieniawie

Niedawno na ekranach zawitał program „Mam Talent”, a w nim zadebiutowała Julia Wieniawa, która jest w kręgu bliskich znajomych fotografa. Z racji doświadczenia jurorskiego Marcina Tyszki, zapytaliśmy go, jak ocenia młodą aktorkę w nowej roli.

Marcin Tyszka imprezował z Kris Jenner: „Tęsknię za szalonymi nocami w Paryżu”

Fotograf wyznał, że artystka poradziła sobie świetnie, a widzowie ją pokochali. Jako bliski znajomy Julii Wieniawy twierdzi, że sukces zawdzięcza temu, że jest po prostu sobą przed kamerą.

Super! Ja wiedziałem, że ona sobie poradzi. Znam ją bardzo dobrze, prywatnie jest taka sama w życiu, jak na ekranie. Ma dużo ikry dużo energii i przede wszystkim jest szczera. Ja myślę, że telewizja to kocha, że jej emocje również są prawdziwe – mówi Marcin Tyszka w rozmowie z Kozaczkiem.

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie MŁODEJ Anety Glam! „Piękni byliśmy, ale teraz jeszcze piękniejsi”

Przyznał także, że aktorka ma ogromny potencjał i jest przekonany, że jej kariera nie prędko się skończy. Zdaniem jurora „Top Model” niewiele jest takich utalentowanych osób w show-biznesie.

To już nie jest fenomen jednego sezonu. Julka jest superstar i myślę, że zajdzie bardzo wysoko. Jest bardzo ambitna i myślę, że Polska to nie jest ostatnie miejsce, w którym zrobiła karierę. […] Poznałem bardzo wiele osób. Bardzo wiele gwiazd pojawiło się na jeden sezon i zniknęło. Julka pojawiła się w epizodycznej roli w rodzince i nagle została objawieniem. Jest, jest i myślę, że jeszcze długo będzie – ocenia Marcin Tyszka.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa; fot. AKPA

Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa; fot. AKPA

Julia Wieniawa na premierze "Chłopi"

Julia Wieniawa; fot. AKPA

Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA