Aneta Glam-Kurp to jedna z bohaterek programu „Żony Miami” oraz życiowa partnerka jednego z najbogatszych mieszkańców Miami – George’a Wallnera. Celebrytka raz na jakiś czas pojawia się w polskim show-biznesie, a niedawno wzięła udział w reality-show „Królowa przetrwania”.

Aneta Glam ŻAŁUJE operacji plastycznych! „Nie mogę doczekać, aż się postarzeję i zbrzydnę”

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie młodej Anety Glam!

Od pewnego czasu jest także w konflikcie z Caroline Derpieński. W sieci co jakiś czas wybuchają kolejne afery między nimi. 50-letnia Aneta Glam lubi dbać o swoje ciało i urodę. Nie oszczędza na zabiegach medycyny estetycznej, a tym bardziej się z nimi nie kryje.

Aneta Glam załamana! Zaginął jej ukochany kot. Porównuje się do rodzin, którym porwano dzieci

Teraz Marcin Tyszka postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać jak Aneta Glam wyglądała w 2008 roku. Jak się okazuje celebrytka i fotograf, a także Dawid Woliński od lat czują się świetnie w swoim towarzystwie.

Słonecznie czy drapieżnie ? Wraz z @dawid_wolinski_private zawsze mieliśmy nosa do odkrywania talentów 🤩 rok 2008 St Tropez z @anetaglam bez filtrów bez retuszu. […] Zgrywam stare zdjęcia w jedno miejsce a tam tyleeee niesamowitych wspomnień, historii, anegdot, romansów z czasów przed internetem -;) uffff piękni byliśmy ale teraz jeszcze piękniejsi 😉 – podpisał wspólne zdjęcie na Instagramie fotograf.

Aneta Glam leci W KOSMOS za KOSMICZNĄ kwotę! Pokazała przygotowania

Aneta Glam, o dziwo była zachwycona publikacją Marcina Tyszki.

O Jezu, jaka pamiątka!!! 😍 ja nie mam żadnych zdjęć z tamtych czasów, dopiero teraz to.. fanie powspominać 🥰🥰🥰 – skomentowała post celebrytka.

Jak Wam podoba się zdjęcie trójki celebrytów?

Aneta Glam-Kurp, fot. Baranowski Michał/AKPA

IG: anetaglam

IG: anetaglam