Marcin Tyszka (44 l.) w fotografii osiągnął międzynarodowy sukces. Robił zdjęcia dla najważniejszych magazynów modowych. Przyznał, że tęskni za podróżami i imprezami ze znanymi osobami. Pokazał wspólną fotkę z Kris Jenner (65 l.) Wiedzieliście, że zna najsławniejszą mamę-menadżerkę klanu Kardashian-Jenner?

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie sprzed 25 lat. Pozuje z Kożuchowską i Wolińskim

Marcin Tyszka na imprezie z Kris Jenner

Marcin Tyszka jest nie tylko fotografem modowym, ale również jurorem programu „Top Model” i uchodzi za najostrzejszego z całej czwórki oceniających przyszłych modeli. Na przestrzeni lat poznał wiele supermodelek, ale okazuje się że zna również sławne celebrytki.

Marcin Tyszka pokazał stare zdjęcie z Balu TVN. „Zawsze najgorętszy stolik”

Na Instagramie jurora „Top Model” pojawiło się zdjęcie, na którym Marcin zapozował z najsławniejszą mamą-menadżerką klanu Kardashian-Jenner – Kris. Oboje bawili się na przyjęciu domu mody Balmain.

Kris, mimo że jest po 60 – to wygląda o połowę młodziej. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką liftingów twarzy. Marcin na imprezie pokazał się w zdobionej marynarce i prostym T-shircie.

Tęsknię za moimi przyjaciółmi i szalonymi nocami w Paryżu. Za momencik zaczynałby się Fashion Week w Paryżu. Na imprezie Balmain z najfajniejszą Kris Jenner – napisał fotograf.

W komentarzach Internauci nie ukrywali, że są pod dużym wrażeniem zdjęcia Marcina z Jennerką.

  • Myślałam, że to wasze figurki w muzeum woskowym.

  • Wow.

  • No nieźle.

  • Zazdroszczę.

  • Uuu Momager.

  • Co za znajomości.

  • Co za cudowne zdjęcie – czytamy.

Też chcielibyście mieć zdjęcie z Kris Jenner?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcin Tyszka niezadowolony z sylwetki kandydatki w „Top Model”: Nadal będzie krągła

Kris Jenner ma nowe zarzuty. Chodzi o MOLESTOWANIE seksualne

Kendall Jenner otwiera własny BIZNES. Pracowała nad tym cztery lata