Margot Robbie (34 l.) jest w ciąży! I właśnie sfotografowano ją z odkrytym brzuszkiem, gdy wsiadała do łódki ze swoim ukochanym. Aktorka i producentka i jej mąż – reżyser – Tom Ackerley (34 l.) spodziewają się pierwszego dziecka.

Robbie i Ackerley poznali się w 2013 roku na planie filmu „Suite Française” o II wojnie światowej, gdzie on był asystentem reżysera. Para pobrała się w grudniu 2016 roku podczas prywatnej ceremonii w australijskiej zatoce Byron Bay. Oboje przed ślubem nie ogłosili swoich zaręczyn i zachowali wszystko w tajemnicy.

Margot Robbie bierze na warsztat kolejne kultowe postacie

Związek pary rozpoczął się od przyjaźni i wspólnych interesów. Robbie i Ackerley pracowali w firmie produkcyjnej aktorki – LuckyChap, skład której wchodziły także przyjaciółki Robbie z dzieciństwa, Sophia Kerr i Josey McNamara.

Margot Robbie zostanie mamą

Para spędza ze sobą niemal 24h na dobę. Pracują razem przy filmach, mieszkają razem i jeżdżą na wakacje. Okazuje się jednak, że są doskonale dobrani, bo nie przysparza im to żadnego problemu. Teraz Robbie i Ackerley stają przed wielkim wyzwaniem. Zostaną rodzicami!

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: