Dwukrotnie nominowana do Oscara Margot Robbie (32 l.) przyszła na premierę swojego najonwszego filmu „Babylon” w Los Angeles ze swoją mamą, Sarie Kessler, u boku. Duet matka-córka dumnie pozował na czerwonym dywanie w dopasowanych do siebie, czarnych kreacjach.

Suknia Margot Robbie miała na sobie kreację, która ozdobiona była modnym ostatnio wśród gwiazd kapturem. Zaś jej mama postawiła na elegancką sukienkę maxi z ozdobionymi ramionami.

Cara Delevingne i Margot Robbie zamieszane w sprawę o pobicie

W najnowszym filmie, o którym już jest głośno Margot Robbie gra początkującą aktorkę Nellie LaRoy w Hollywood lat 20. XX wieku, gdy przemysł filmowy odchodzi od kina niemego. Australijska aktorka występuje w nim u boku Brada Pitta i gwiazdorskiej obsady, w skład której wchodzą m.in. Tobey Maguire, Olivia Wilde czy Eric Roberts.

Margot Robbie na czerwonym dywanie z mamą

Matka aktorki – Sarie Kessler (65 l.) sama jest aktorką, która znana jest przede wszystkim w Australii. Margot Robbie jest bardzo blisko ze swoją mamą, którą ją i jej rodzeństwo wychowywała sama w Queensland.

Margot Robbie i Rami Malek na wakacjach na Fuertaventurze

Ich ojciec Doug Robbie jest potentatem z trzciny cukrowej, który podobno opuścił Margot i trójkę jej rodzeństwa, gdy byli jeszcze mali. Sarie Kessler zawsze wspierała aktorskie marzenia Margot. A w jednym z wywiadów aktorka wyznała, że swoją pierwszą gażę aktorską wydała na swoją matkę.