Duńska królowa Maria (51 l.) wygląda jak księżna Kate. W sieci zagorzało od komentarzy. Nowa królowa Danii w nowoczesny sposób podsumowała swój pierwszy solowy występ w nowej roli – na Instagramie!

Meghan i Harry chcieli się przypodobać królowej, a doprowadzili ją do furii

Królowa Danii pojawiła się w Kolonii w Niemczech na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Był to jej pierwszy samodzielny „występ” od czasu abdykacji jej teściowej, królowej Małgorzaty 14. stycznia.

To był bardzo wyrównany mecz. Powyższe zdjęcie zostało zrobione tuż przed rozpoczęciem drugiej połowy. Co za finał…. Dobra walka, Dania. Oglądanie tego z bliska było stresujące. To był imponujący wysiłek, jakiego wszyscy dokonaliście podczas Mistrzostw Europy. Gratuluję srebrnego medalu, który miałam zaszczyt wręczyć, podpisano zdjęcie w social mediach.

Nowa królowa Danii wygląda jak Kate Middleton

Maria, królowa Danii podczas meczu siedziała obok prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, a następnie pogratulowała zawodnikom obu drużyn.

Królowa Maria, która porównywana jest do księżnej Kate wyglądała bardzo stylowo i nowocześnie.

Ogłoszono nowego króla Danii. Zobacz zdjęcia!

Król Fryderyk i Maria są rodzicami 18-letniego księcia koronnego Christiana, 16-letniej księżniczki Izabeli i 13-letnich bliźniaków, księcia Vincenta i księżniczki Józefiny. Ich najstarszy syn objął dawny tytuł ojca po zmianie panowania.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: