Mariah Carey (52 l.) wciąż zarabia najwięcej na swoim hicie z 1994 roku „All I want for Christmas is you”, który w okresie świątecznym (ale nie tylko!) brzmi z głośników na całym świecie. To jedna z najbardziej kultowych w historii utworów, którą znają dosłownie wszyscy. Dosłownie wszyscy też go lubią. Nic więc dziwnego, że artystka lubi przypominać o swoim istnieniu przy okazji tego utworu.

Mariah Carey na świątecznych zakupach z chłopakiem

Najbardziej urocze wideo sezonu?

Tym razem Mariah Carey opublikowała na swoim Instagramie wideo, w którym występuje ubrana w klimatyczną kreację do ziemi w czerwonym kolorze. Zapewne nawiązując do okazji. Obok niej w krótkim, ale zabawnym klipie występują jej 10-letnie dzieci – bliźniaki Morocco i Monroe, które dzieli z Nickiem Cannonem. W obrazie występują również 2 psiaki rasy Parson Russell Terrier, które pomagają artystce w śpiewaniu kawałka.

Nowa piosenka Carey będzie hitem?

W tym roku Mariah Carey promuje swoją nową piosenkę świąteczną – „Fall in love at Christmas”. Jej nowy kawałek to dzieło jej głosu, ale również dja Khalida i muzyka Kirka Franklina.

Dzięki Mariah Carey McDonald’s rozdaje darmowe jedzenie aż do Wigilii

Nostalgiczny utwór nie ma w sobie niestety genu wielkiego hitu. Na YouTube dotychczas został wyświetlony niemal 3 miliony razy. W większości przypadków zapewne z ciekawości.

Mariah Carey jest „wciąż wściekła”, że eks kupił ten prezent ich dzieciom

Mariah Carey Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Mariah Carey Fot. PA / PA Images / Forum

mariah-carey-pt-04-wynik-wynik