Kiedy myślimy o świętach z pewnością często pojawia się nam Mariah Carey ze swoim ponadczasowym hitem „All I want for Christmas is You”. Mariah ostatnie chwile przed świętami postanowiła spędzić w słynnym kurorcie w Aspen. To tam wybrała się ze swoim chłopakiem na ostatnie bożonarodzeniowe zakupy.

Królowa Świąt na zakupach.

52-letnia Mariah Carey i 38 -letni Bryan Tanaka postanowili uciec od świątecznego zgiełku i poszusować na nartach. Wieczorem wybrali się na świąteczne zakupy. Parze towarzyszył piesek piosenkarki. Mariah postanowiła podkreślić swoje krągłości legginsami w słynną kratę Burberry. Mimo śniegu, piosenkarka założyła bardzo wysokie obcasy na platformie. Całość dopełniała krótka skórzana kurteczka i szalik z dużym logo. Jej chłopak także dopasował się do niej stylem, zakładając czapkę w kratkę od Gucci i kurtkę tej samej marki.

Dzięki Mariah Carey McDonald’s rozdaje darmowe jedzenie aż do Wigili

Mariah poznała Bryana w 2006 roku. Był tancerzem podczas jej show. Oficjalnie spotykają się od 2017 roku.

Świąteczna Mariah Carey nadal w formie. Diva postanowiła SKOPIOWAĆ styl Kim Kardashian!

 

Aspen, CO – *EXCLUSIVE* – , Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Aspen, CO – *EXCLUSIVE* – Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Aspen, CO – *EXCLUSIVE* – Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Aspen, CO – *EXCLUSIVE* – **Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Aspen, CO – *EXCLUSIVE* –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Aspen, CO – *EXCLUSIVE* – **WEB MUST CALL FOR PRICING** Mariah Carey, dressed in a brown coat, plaid pants, and black booties, holds hands with her dancer boyfriend, Bryan Tanaka as the two walk through the snowy streets of Apsen with their pet pup in hand,.
 Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum