Marilyn Manson groził, że wykorzysta seksualnie jej 8-letniego syna
Z ostatnich dokumentów sądowych wynika, że 52-letni Marilyn Manson groził rodzinom kobiet, które oskarżyły go o napaść seksualną i handel seksualny. Muzyk podobno powiedział aktorce i byłej dziewczynie – Evan Rachel Wood, że „przepie*******” jej 8-letniego syna.
“Traktowałam jego groźbę poważnie, wtedy i teraz […] Chciałam kupić psa obronnego, chciałam zatrudnić ochronę”, powiedziała Evan Rachel Wood.
Marilyn Manson miał „pokój złych dziewcząt”
Marilyn Manson groził rodzinom kobiet
Pogróżki Mansona zmusiły 34-letnią Wood do zainstalowania kuloodpornych okien, stalowych drzwi i ogrodzenia wokół jej domu w Los Angeles. Aktorka serialu “Westworld” postawiła zarzuty przeciwko Mansonowi.
Aktorka powiedziała w marcu tego roku, że „Dopiero niedawno dowiedziałam się, że (Manson) był zamieszany w handel ludźmi i wykorzystywanie seksualne nieletnich na dużą skalę […] Te nowe wydarzenia, w połączeniu z toczącym się śledztwem karnym, sprawiają, że bardzo martwię się o bezpieczeństwo naszego dziecka w Los Angeles”.
Aktor Jamie Bell, czylu eks Evan Rachel Wood, twierdził, że Wood przeprowadziła się z Los Angeles do Nashville, aby trzymać chłopca z dala od Mansona. Sama Wood powiedziała, że chce opuścić Kalifornię z powodu strachu przed Mansonem i ponieważ lubi wolniejsze tempo życia w Tennessee.
Pozew o molestowanie seksualne przeciwko Mansonowi został oddalony
W swoich dokumentach Wood odnosi się do Mansona jako „domniemanego sprawcy” i potwierdziła, że zamierza złożyć zeznania przeciwko niemu w sądzie.
„Doznałam ciężkiego, traumatycznego urazu fizycznego i emocjonalnego z jego rąk i obawiam się, że będzie szukał zemsty na mnie za to, że zeznawałam, krzywdząc mnie, mojego syna i członków mojej rodziny […] Z mojego doświadczenia wynika, że domniemany sprawca jest bardzo odwetowy i zawsze dawał jasno do zrozumienia, że zrujnuje mi życie”, powiedziała aktorka.
Policja pod domem Marilyn Mansona. Ludzie ujawniają prawdę o gwiazdorze
Powiedziała, że jedna z innych rzekomych ofiar Mansona nagrała go mówiącego, że ma zdjęcia jej dzieci, a także ich numery ubezpieczenia społecznego. „Mam wszystko, są popie****** i zostaną, ku***, zniszczone” – powiedział podobno niezidentyfikowanej kobiecie.
Inna strona historii?
Brytyjski aktor Jamie Bell walczy w sądzie z Evan Rachel Wood o opiekę nad wspólnym synem. Ostatnio wyznał:\
“Szczerze mówiąc nie rozumiem, co się dzieje. Albo twierdzenia Evan, że otrzymuje „groźby śmierci” są prawdziwe i Jack [ich wspólny syn] nie jest bezpieczny, albo są nieprawdziwe i odmawia mi widzenia naszego syna z innych powodów, które sama sobie wymyśliła.”
Gdzie leży prawda?


Wystarczy spojrzeć na tego czubka i wszystko jasne…
To ja już nie wiem, oni mają teraz jakiś kontakt, teraz jej groził? Jej syn teraz ma 8 lat, a ona się spotykała z Masonem 15 lat temu
Nie wiem co jest z tym Mansonem taki wizerunek może mu odbiło?
Tak stara się uderzyć w czuły punkt ludzi bo skoro jej im nie żal to próbuje na dziecko, ta kobieta jest chora.
Czy serwer kosaczka sie zmienil? Strona laduje sie wolniej niz niegdys nasza-klasa. Porazka. Nie ma tu juz po co wchodzic.