Marina (29 l.), wokalistka i żona piłkarza Wojtka Szczęsnego, może pochwalić się naprawdę zjawiskową urodą. Jest zgrabna, ma ładną buzię, zdrowe włosy, a w tym wszystkim pozostaje naturalna.

Marina Łuczenko powiększyła usta?! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie!

Teraz na swoim Instastory postanowiła pokazać się całkowicie bez makijażu i jak powiedziała, w nie pierwszej świeżości włosach.

Marina niedawno została mamą Liama i ma ograniczoną ilość czasu – postanowiła zrobić dla swoich fanek tutorial, jak z takich kosmyków wyczarować szybką fryzurę.

Liam ma już miesiąc! Marina zafundowała mu nietypowy prezent

Typowe włosy matki na pełen etat – powiedziała.

Na filmiku piosenkarka układa je w niedbały koczek. Ostatecznie stwierdziła, że efekt nie jest taki, jak oczekiwała i stwierdziła, że fryzura nadaje się tylko do pójścia spać. 😉

W poście na Instagramie napisała również:

Po ułożeniu mojego synka do snu,tak mnie coś naszło… A tak serio, tym filmikiem dołączam do dziewczyn, które walczą o prawdę w sieci i odważyły się pokazać bez makijażu, filtrów i innych upiększaczy. Mimo tego, że nie uzewnętrzniam się specjalnie z moją prywatną przestrzenią to chciałam żebyście wiedziały, że jestem normalną laską, która też miewa gorsze dni, która na co dzień się nie maluje i nie pindrzy przed lustrem i której też nie wszystko „wychodzi”. Wkurza mnie ten „perfekcyjny wirtualny świat”, gdzie wszyscy mają takie „aktywne” ciekawe życie, pokazując swoją przefiltrowaną wyreżyserowaną rzeczywistość.

Tutaj macie mnie bez filtra, bez makijażu, bez sztucznych rzęs ,bez zrobionych brwi czy doczepianych włosów w zmechaconej piżamie w super wypasionym koczku.

Marina pokazała NOWE zdjęcie Liama! Myślała, że wzbudzi KONTROWERSJE

Jesteście fanami naturalnej urody Mariny?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziewczyny! Specjalnie dla Was nagrałam wczoraj swój pierwszy tutorial(😂 przewiń palcem w prawo, żeby zobaczyć cały proces i efekt końcowy) Po ułożeniu mojego synka do snu,tak mnie coś naszło… A tak serio, tym filmikiem dołączam do dziewczyn, które walczą o prawdę w sieci i odważyły się pokazać bez makijażu, filtrów i innych upiększaczy. Mimo tego, że nie uzewnętrzniam się specjalnie z moją prywatną przestrzenią to chciałam żebyście wiedziały, że jestem normalną laską, która też miewa gorsze dni, która na codzień się nie maluje i nie pindrzy przed lustrem i której też nie wszystko „wychodzi”. Wkurza mnie ten „perfekcyjny wirtualny świat”, gdzie wszyscy mają takie „aktywne” ciekawe życie, pokazując swoją przefiltrowaną wyreżyserowaną rzeczywistość. Tutaj macie mnie bez filtra, bez makijażu, bez sztucznych rzęs ,bez zrobionych brwi czy doczepianych włosów w zmechaconej piżamie w super wypasionym koczku. Pamiętajcie , że wszystkie jesteśmy piękne. To nie wygląd zewnętrzny określa nasze piękno, a nasze wnętrze. Dlatego dbajmy o piękno naszej duszy. Wspierajmy się nawzajem #girlspower💪 , komplementujmy i przede wszystkim nie hejtujmy !!! Dziewczyny wstawcie swoje zdjęcie bądź filmik bez makijażu z hashtagiem #prawdziwaja #instaprawda Kto się przyłączy? Oznaczajcie swoje koleżanki, którym chcecie poprawić humor tym postem … niech wiedzą, że nie jesteśmy w tym same!👯‍♀️ Ściskam Was mocno❤️ #nofilter #realme #ciamajda #nomakeup #instamatka #nieperfekcyjnapanidomu #prawda #tutorial #beautytips #natural #matkapolka

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI

Marina BEZ MAKIJAŻU, z nieułożoną fryzurą: Typowe włosy MATKI