Marina Łuczenko-Szczęsna w jednej z najciekawszych kreacji wieczoru (FOTO)
Suknia... nocna.
Redakcja magazynu Gala jak co roku wręczyła swoje statuetki w plebiscycie Róże Gali.
Zobacz: Wojtek Szczęsny odpowiada na pytanie, czy gruba dziewczyna ma szansę być WAG
Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd, wśród nich Marina Łuczenko-Szczęsna (27 l.). Żona Wojtka Szczęsnego pozowała na ściance w jednej z ciekawszych kreacji wieczoru.
Piosenkarka miała na sobie długą suknię w granatowo-czarnym kolorze. Suknia została ozdobiona jasnymi detalami – księżyce, gwiazdy, ważki, muszki i perłowe korale.
Na pewno nie jesteśmy jedyni, którzy patrząc na Marinę w tej stylizacji pomyśleli, że gwiazda wygląda jak… królowa nocy.
Czytaj: Marina Łuczenko wygrała ranking CKM na najseksowniejszą egzotyczną Polkę
Szczęsna włosy związała w zgrabny kucyk, postawiła na swój ulubiony makijaż – z efektownymi kreskami pociągniętymi eyelinerem.
Podoba się Wam Marina w takim wydaniu?

gość | 30 grudnia 2016
Brode sobie wydluzyla kwasem.
gość | 25 listopada 2016
Wolę ciupe niż ta marine.. ciupaga jest przynajmniej seksowna i ma ładniejsza buzie i śliczne oczy.. A marina szpetna w całej okresie.. I tak samo zrobiona jak one wszystkie tylko subtelnie..
gość | 25 listopada 2016
Czego by soboe nie zrobiła to i tak brzydka jest[/quote]fujjj
gość | 25 listopada 2016
Czego by soboe nie zrobiła to i tak brzydka jest
gość | 25 listopada 2016
To ty chyba przepięknej kobiety nie widziałaś, ona jest zaledwie ŁADNA. Nic więcej.[/quote]Dokladnie.[/quote]OBLESNA.. jest baba .. jak się pomaluje to daje radę ale bez makijazu.. widziałem fotki i nie chciałbym się obudzić koło tak szpetnej baby jak marina