Mariola Bojarska-Ferenc jest uważana za prekursorkę fitnessu w Polsce. To właśnie ona w latach 80. oraz 90. zwracała uwagę na to, jak ważne jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Dziś jest szczęśliwą żoną Ryszarda Ferenca oraz mamą dwóch synów.

Mariola Bojarska-Ferenc o SEKSIE po 60-tce i afrodyzjakach w łóżku! (WIDEO)

Mariola Bojarska-Ferenc ostro o programie Chodakowskiej i Krupy

Trenerka chętnie udziela wywiadów i zawsze jasno wyraża swoje poglądy na wiele tematów. Tym razem podczas pokazu mody rozmawialiśmy z Mariolą Bojarską-Ferenc na temat nowego programu TVN „Razem odNowa”. Telewizyjne show prowadzą Joanna Krupa oraz Ewa Chodakowska. Celem jest pomoc małżeństwom przechodzącym kryzys.

Joanna Krupa zdradza, dlaczego wciąż jest singielką. Zaskakujący powód?

Zapytaliśmy trenerkę, co myśli o wyborze osób prowadzących do nowego programu.

Nazwałabym ten program inaczej, „śmiechu warte”.[…] Jedna, która słynie z głównie tego, jak się robi pośladki, a druga, która rozwiodła się wielokrotnie, więc nierozumiem, w jakiej kwestii ma radzić. Dla mnie obie panie nadają się do poprawki. Takie jest moje zdanie, jak usłyszałam o tym programie. – wyznaje Mariola Bojarska-Ferenc

Ewa Chodakowska świętuje 10. rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia!

W rozmowie z naszym portalem trenerka przyznała również, że sama miała taki pomysł na program telewizyjny. Przyznała, że chętnie by go poprowadziła.

Do tego potrzeba osób, które coś w życiu przeżyły. […] Ja nawet taki projekt złożyłam w TVN, ale okazało się że już nakręcano ten program z tymi paniami.  […] I powiedziałam szefowej dokładnie to, co mówię w tej chwili panu, ponieważ ja zawsze mówię swoje zdanie. – opowiada trenerka

Mariola Bojarska-Ferenc, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Mariola Bojarska-Ferenc, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Iwona Kossmann, Mariola Bojarska-Ferenc, fot. Podlewski/AKPA

Mariola Bojarska-Ferenc, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA