Rozstania gwiazd często przypominają publiczne pranie brudów. Niemniej zdarzają się i takie, gdzie wszystko kończy się w przyjaznej atmosferze. Tak było w przypadku Joanny Krupy. Modelka na początku 2023 roku rozeszła się ze swoim drugim mężem, Douglasem Nunesem. Na próżno jednak szukać w sieci informacji ukazujących byłych partnerów w złym świetle. Zresztą gwiazda programu „Top Model” pewnego razu poinformowała media, że powodem rozstania były „różnice nie do pogodzenia”. Niemniej (niedługo ex?) małżonkowie wciąż chcą pielęgnować swoją przyjaźń, także dla dobra wspólnej córki.

Fanka pyta o żonę: „Co ma takiego, czego inne nie miały?”. Jakub Rzeźniczak odpowiada wprost

Joanna Krupa zdradza, dlaczego nie wiąże się z nowym partnerem?

I choć może się wydawać, że Joanna Krupa nie może narzekać na brak adoratorów, modelka wciąż jest singielką. Dlaczego? Cóż, powodów może być na pewno wiele, niemniej aplikacja dostępna na platformie TikTok sugeruje, że „jest ona za bardzo skupiona na karierze i sobie samej”. Oczywiście mowa o zabawie. Jednakże Asia niedawno w mediach także pochyliła się nad tym pytaniem i wyznała, dlaczego w jej życiu nie ma nowego partnera.

Natalia Janoszek wystąpi w nowym reality show TVN7! Internauci reagują „nie ośmieszajcie się”

Na kanapie programu „Dzień dobry TVN” celebrytka stwierdziła, że podoba jej się pewien konkretny typ mężczyzny. Nie chodzi o cechy wyglądu, a charakteru. Przyszły wybranek modelki musi mieć dobre serce, kochać zwierzęta i budować z Joanną życie na luzie. Jednocześnie 44-latka wyjawiła, że najlepsi faceci są już zajęci i tutaj pojawia się właśnie problem.

Ma rację?

Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne ślubne zdjęcia. Mały Milan skradł całe show! (FOTO)

Joanna Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA