Mariusz Przybylski to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów. Gwiazdy stale wyczekują nowych kreacji i pokazów mody artysty. Projektant ponownie zachwycił wszystkich swoją najnowszą kolekcją podczas pokazu pt. „wild gender”, który odbył się w minioną środę w Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej ATM Studio.

Plejada gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego. Katarzyna Figura w kapeluszu, Piotr Stramowski, Ralph Kaminski (FOTO)

Mariusz Przybylski zdradził swój przepis na sukces?

Podczas pokazu mody mieliśmy okazję porozmawiać z projektantem. W wywiadzie usłyszeliśmy, co inspiruje artystę oraz na czym skupia się najbardziej podczas tworzenia swoich projektów.

Zawsze opowiadam o płci i to jest takie moje DNA. […] Gdzieś ta granica, którą staram się zacierać między płciami, jest rzeczywiście takim punktem wyjścia do tworzenia wszystkich moich kolekcji. Plus myślę, że takie wszystkie inspiracje związane z architekturą, rzeźbą też staram się w to wplatać i to jakąś taką wspólną klamrą zamykam. – opowiada projektant

Pokaz Mariusza Przybylskiego. UPS! Maria Dębska i Marcin Bosak na jednej imprezie, Maffashion, Wersow (ZDJĘCIA)

W związku z sukcesami jakie stale osiąga Mariusz Przybylski, zapytaliśmy go również o jego receptę na sukces.

Nie mam recepty na sukces, ale myślę, że przede wszystkim miłość do tego co się robi, wytrwałość, pewna determinacja. Czasami troszeczkę szczęścia, bo znalezienie się w odpowiednim czasie, z odpowiednimi ludźmi, w odpowiednim miejscu też czasami w tym pomaga. Ale przede wszystkim ciężka praca i wiara, że to co się robi ma sens i idzie z serca. – wyznaje Mariusz Przybylski

Maffashion, Woźniak-Starak i wiele innych gwiazd na pokazie Mariusza Przybylskiego

Mariusz Przybylski zdecydowanie przemawia do nowego pokolenia, które odważnie wyraża siebie poprzez ubiór. Projektant stale zrzesza wokół siebie wielu celebrytów, którzy są fanami jego ubrań.

Zobacz cały wywiad poniżej:

Nowa kolekcja „Wild gender” Mariusza Przybylskiego

Nowa kolekcja „Wild gender” Mariusza Przybylskiego

Nowa kolekcja „Wild gender” Mariusza PrzybylskiegoNowa kolekcja „Wild gender” Mariusza Przybylskiego

Nowa kolekcja „Wild gender” Mariusza Przybylskiego

Nowa kolekcja „Wild gender” Mariusza Przybylskiego