Dominik Szymański to zwycięzca 12. edycji „Top Model”. Uczestnik od początku trwania programu zachwycał jurorów, a także gości, którzy brali udział w telewizyjnym show. Dominik poza wspaniałą urodą, która doceniona została przez wielu projektantów i fotografów, jest uznawany za niesamowicie skromną osobę.

Wzruszająca historia zwycięzcy 12. edycji „Top Model”. Poznajcie Dominika Szymańskiego!

Zwycięzca „Top Model” o hejcie po programie

Dominik Szymański już po programie otrzymał ofertę wzięcia udziału w pokazie jednego z najlepszych polskich projektantów, Mariusza Przybylskiego. Model myśli już o następnych przedsięwzięciach i chce rozwijać swoją karierę, poza telewizyjnym show.

Zdjęcia z finału „Top Model”. Magda Stępień, dawno niewidziany Mateusz Maga, Sokołowka zaskoczyła lookiem

Podczas pokazu „wild gender” mieliśmy okazję porozmawiać z modelem. Zapytaliśmy go przede wszystkim o to, co planuje na przyszłość i czy ma jakieś marzenia związane z branżą modową. Dominik Szymański przyznał, że pojawiły się już pewne propozycje współpracy, ale przede wszystkim chce zainwestować wygraną w swój rozwój.

 Wydaje mi się że pieniążki, które wygrałem przeznaczę na swój rozwój. […] Ale projektanci już się zgłaszają, więc fajnie. – mówi model

Uczestnik wyjawił prawdę o swojej przeszłości po opuszczeniu „Top Model”. Fani oburzeni!

Podczas wywiadu wyznał, że w związku z udziałem w programie, dotknął go hejt związany z jego przyszłością w świecie mody. Motywuje go to jeszcze bardziej, by udowodnić widzom, że nie będzie kolejnym influencerem.

Ja rzeczywiście chcę pokazać wszystkim hejterom, że jednak po „Top Model” nie będę jedynie influencerem, tylko rzeczywiście pójdę w ten modeling i będę się rozwijał cały czas. Chcę utrzeć nosa im wszystkim. – wyznaje zwycięzca programu

Zobacz cały wywiad poniżej:

Dominik Szymański,  fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dominik Szymański, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA