Mariusz Pudzianowski (39 l.) został okradziony! W nocy z 30 na 31 marca, mistrzowi strongmanów ukradziono z podwórka ciągnik. Siłacz nie może wyjść ze zdziwienia i gniewu. Z tego powodu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych za znalezienie złodzieja i ujawnienie miejsca postoju maszyny.

Zobacz więcej: Pudzian robi formę

⚠UWAGA! To nie jest prima aprilis! W nocy 30/31 marca 2016 o godz 0:35 w Białej Rawskiej przy Mickiewicza 19, skradziono…

Opublikowany przez Mariusz Pudzianowski na 1 kwietnia 2016

Złodziej sprzętu pewnie nie miał pojęcia komu ukradł ciągnik. Oj nie chcielibyśmy być w jego skórze…

Mariusz w wywiadzie dla Polsat News powiedział:

Tu chodzi o zasadę. Nikt nie ma prawa tu nikt wchodzić (na podwórko siłacza dop. red.). Dla nich lepiej, żeby gdzieś go gdzieś postawili, nie wiem w jakiejś dziurze, żeby go policja znalazła. Bo wcześniej, czy później i tak go namierzymy, i tak go namierzymy.

⚠ UWAGA! To nie jest prima aprilis! Kupiłem fajny ciągnik, a w nocy 30/31 marca 2016 o godz 0:35 w Białej Rawskiej przy…

Opublikowany przez Mariusz Pudzianowski na 1 kwietnia 2016

Zobacz więcej: Pudzianowski grozi imigrantom kijem baseballowym!

Popularny Pudzian napisał również na swoim Fanpage’u:

Panu złodziejowi proponuję go odstawić gdzieś! Monitoring zapisał wszystko i to tylko kwestia czasu!! Pożytku nie będzie miał z niego, bo dobrze oznakowany jest!!!

Ciekawe, czy złodziej szybko zrozumie jaki błąd popełnił. Swoją drogą, serio jak można być tak głupim, aby kraść taki sprzęt z podwórka, które jest monitorowane?

Oby ciągnik się szybko znalazł, tymczasem na pocieszenie zostawiamy tę piosenkę. Utwór pasuje jak ulał.

Jaka kara według Was powinna spotkać takiego złodzieja?

Mariusz Pudzianowski został OKRADZIONY. Skradziono mu... CIĄGNIK

Mariusz Pudzianowski został OKRADZIONY. Skradziono mu... CIĄGNIK