Patrycja Markowska została ostatnio przyłapana przez paparazzi na plaży. Artystka opalała się topless, a okazję wykorzystali wścibscy fotografowie. Po publikacji zdjęć, na profilu społecznościowym gwiazdy pojawiły się negatywne komentarze, w których internauci zarzucali piosenkarce, iż „świeci cyckami”. Na spotkaniu prasowym The Voice of Poland, Markowska przyznała, że jest oburzona sytuacją i zastanawiała się nawet nad wejściem na drogę sądową.

Patrycja Markowska z gołymi PIERSIAMI. Internauci: Nie WSTYD pani?!

Artystka jest poruszona:

– Dotyka mnie, że ktoś wchodzi w moją prywatność i cyka mi zdjęcia topless bardzo. To jest tak, jakby ktoś mi wszedł do sypialni, poskakał z buciorami z błotem na łóżku i wyszedł.


– powiedziała w rozmowie z Kozaczkiem.

Dodała również, że materiał został zmanipulowany, a negatywne emocje udzieliły się także jej dziecku:

– Byłam sama na plaży, tam było dużo kłamstw, nie było nikogo w promieniu stu metrów […] to zabolało, dlatego, że byłam tam z synkiem, który potem pytał mnie „mamo, czy tak można? Czy mogli ci to zrobić”

Markowska rozważała pójcie do sądu:

– Powinnam pójść do sądu, natomiast nagrywam nowy materiał na płytę, biorę udział w zaj*bistym programie i powiem, że jak myślę, że idę teraz do sądu szarpać się, to chce mi się rzygać.

Nowa ekipa The Voice of Poland (ZDJĘCIA)

Uważacie, że media przesadzają z naruszaniem prywatności gwiazd? Zobaczcie cały wywiad.