Marta Manowska (36 l.) Nowy Rok zaczęła od odpoczynku w Azji. Prowadząca popularne show „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” po raz piąty odwiedziła ten kontynent. Manowska zdradziła, że jest zakochana w Azji i czuje się tam jak w domu, jednak czy nie martwi się panującą epidemią koronawirusa?

OMG! Marta Manowska poprowadzi najpopularniejszy program w telewizji; zarobi na nim fortunę!

Marta Manowska na urlopie w Azji, gdzie rozprzestrzenia się koronawirus

Marta Manowska jest polską dziennikarką, którą widzowie z pewnością kojarzą z roli prowadzącej popularnych, telewizyjnych show. Manowska od jakiegoś czasu przebywała w Azji, gdzie wypoczywała i oddawała się relaksowi. Gwiazda już wróciła do Polski, ale w Azji spędziła trochę czasu.

Manowska na swoim Instagramie chętnie relacjonowała całą podróż po Azji. Na jej profilu pojawiły się zachwycające zdjęcia krajobrazów, fotografie dziennikarki w bikini, czy zdjęcia z ulic miasta tętniącego życiem. Fani wyrazili niepokój, gdy dowiedzieli się, gdzie wypoczywa Marta.

Od jakiegoś czasu media podają, że w Azji wybuchła groźna epidemia wirusa, nazywanego potocznie koronawirusem. Niektóre z Azjatyckich miast zdecydowały się na zamknięcie komunikacji publicznej, by nie rozprzestrzeniać bakterii wirusa. Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła międzynarodowy alert związany z koronawirusem.

Wirusem łatwo się zarazić, gdyż przechodzi on z człowieka na człowieka, a do charakterystycznych objawów zalicza się wysoką gorączkę i symptomy przypominające zapalenie płuc. Koronawirus najgroźniejszy jest dla osób starszych i osłabionych. Marta kilka dni temu informowała, że przekroczyła pieszo granicę Tajlandii i udała się w kierunku Malezji. Manowska postanowiła się zabezpieczyć i dodała na Instagrama zdjęcie w masce, która ma chronić przed zarażeniem.

Mamy nadzieję, że udało się jej bezpiecznie wrócić.

Marta Manowska

Fot.Instagram/martamanowska

Marta Manowska relaksuje się na wakacjach w Azji:

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marta Manowska wyznała, że padła ofiarą przemocy psychicznej. Trwało to 5 lat!

OMG! Marta Manowska poprowadzi najpopularniejszy program w telewizji; zarobi na nim fortunę!

ODCHUDZONA Marta Manowska na konferencji programu Sanatorium miłości