O Marcie Manowskiej zrobiło się głośno, kiedy została prowadzącą program „Rolnik szuka żony”. Widzowie tak ją polubili, że Manowska poprowadziła też kolejne show – „Sanatorium miłości”, a następnie „The Voice Senior”.

Prezenterka w programach telewizyjnych pomaga uczestnikom odnaleźć miłość. Ale czy sama jest zakochana i ma partnera? Zastanawia się nad tym wiele osób. I choć Manowska jest aktywna w mediach społecznościowych, to o prywatnych sprawach rzadko mówi. Zwłaszcza jeśli chodzi o życie uczuciowe.

Marta Manowska wzięła ŚLUB w tajemnicy? Dowodem mogą być najnowsze zdjęcia

Marta Manowska i Robert Bodzianny na wspólnych wakacjach!

Obecnie Marta Manowska przebywa na urlopie w Meksyku, a internauci szybko zauważyli, że zdjęcia z dokładnie tych samych miejsc wrzuca brat Pawła Bodziannego znanego z programu „Rolnik szuka żony”Robert Bodzianny! Chociaż początkowo obydwoje uparcie milczeli w temacie, ostatecznie prezenterka postanowiła oficjalnie potwierdzić, że na urlop wybrali się razem, a Robert zaczął pojawiać się na zdjęciach i filmach w jej instagramowych relacjach.

Wcześniej pojawiły się plotki, że Marta jest związana z dźwiękowcem Adamem, którego poznała na planie „Sanatorium miłości”, jednak sama zainteresowana nie potwierdziła tych doniesień. Jednocześnie jak donosi „Pomponik” ojciec Pawła i Roberta w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” potwierdził, że jego syn w istocie wybrał się z Martą Manowską na wakacje do Meksyku. Ujawnił również, że gwiazda TVP była gościem w ich gospodarstwie:

Ona jest bardzo sympatyczna, była u nas kiedyś w pensjonacie przez kilka dni.

Czy tym razem plotki się potwierdzą i okaże się, że to coś więcej niż koleżeński wyjazd?

scena z: Marta Manowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Marta Manowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marta Manowska w czarnej sukni

Marta Manowska/fot. AKPA

Marta Manowska - czym zajmowała się zanim została sławna?

Marta Manowska, fot. AKPA.

Marta Manowska na ściance

Marta Manowska/fot. AKPA