Marta Żmuda Trzebiatowska i Grzegorz Małecki zagrali główną rolę w filmie „Bejbis”. Wcielają się w rodziców 15-letniej Meli i półrocznego Janka, który przyszedł na świat nieplanowany.

Marta Żmuda Trzebiatowska o głównej roli w „Bejbis”, filmowej córce i łączeniu pracy z macierzyństwem

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie i pracy

Kozaczek pojawił się na premierze filmu „Bejbis” i porozmawiał z Martą Żmudą Trzebiatowską, która jakiś czas temu wywołała emocje, kiedy napisała, że tęskni za swoim życiem „sprzed dzieci”, czyli trochę jak jej filmowa bohaterka Ada. Co na to aktorka?

Film BEJBIS nie jest o mim życiu, nie miałam, aż tak piętrzących się problemów, bo miałam czułego i wspierającego partnera, który rozumiał i to on mnie wypchnął do pracy, kiedy urodziło się nam pierwsze dziecko. Powiedział, że tylko pracując, będę szczęśliwa, a jak będę szczęśliwa, będę też świetną żoną, matką i kochanką. Oczywiście przeżywam swoje blaski i cienie, doświadczając tego macierzyństwa, więc grając Adę, wiedziałam, z czym ona się boryka – przyznaje nam Marta.

Marta Żmuda Trzebiatowska u „Żurnalisty” opowiedziała o początkach z Kamilem Kulą i wychowywaniu dzieci

Zdradziła nam, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z pracą:

Każda kobieta ma jakieś wyzwanie, która ma rodzinę, pracę zawodową… my aktorki oczywiście nie jesteśmy inne, chociaż nasza praca jest „crazy”, czasem w nocy, czasem za dnia, nieregularne pory tej pracy, ale wszystko jest do udźwignięcia, kiedy ma się wspierającą rodzinę – tłumaczy nam Żmuda Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała, jak wygląda po dwóch ciążach: „Mam znamiona, rozstępy, blizny, przebarwienia (…)”

Marta Żmuda Trzebiatowska, fot. Podlewski/AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska, fot. Podlewski/AKPA