Jarosław Bieniuk po śmierci swojej wieloletniej partnerki i matki dzieci, Anny Przybylskiej, zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską. Ich związek nie przetrwał próby czasu, ale pozostali w bliskich relacjach. W listopadzie zeszłego roku kobieta oznajmiła, że spodziewają się dziecka.

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem?! Czym zajmuje się zawodowo? Jak wygląda jej życie prywatne?

Martyna Gliwińska pokazuje brzuch w 8. miesiącu ciąży

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem –powiedziała Martyna Gliwińska tygodnikowi „Na żywo” pod koniec zeszłego roku.

Martyna Gliwińska KOMENTUJE słowa Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk odpowiedział na te zarzuty w rozmowie z portalem „JastrząbPost”.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem.  Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Obecnie nie wiemy, czy udało im się dogadać. Martyna jednak wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Dodaje zdjęcia, na których widać jej ciążowy brzuch. Jest już w 8. miesiącu.

Martyna Gliwińska pokazuje ciążowy brzuszek na Instagramie:

U Martyny Gliwińskiej coraz bardziej widać brzuszek. Jeden z komentarzy na Instagramie zdradził płeć dziecka?

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA