Martyna Gliwińska, była dziewczyna Jarosława Bieniuka i matka jego syna Kazika, świetnie sobie radzi jako influencerka. Z zawodu jest architektem i projektantką wnętrz, jednak złapała świetny kontakt z obserwatorami i często odpowiada na ich pytania dotyczące mody, trendów czy macierzyństwa. Teraz otworzyła się na temat swojej wagi.

Martyna Gliwińska musiała udać się do FIZJOTERAPEUTY. Kazik nie potrafi chodzić

Martyna Gliwińska – ile przytyła w ciąży?

Martyna Gliwińska została zapytana przez fankę o to, czy przy końcówce ciąży miała wzmożony apetyt. Szczerze odpowiedziała i przy okazji zdradziła, że przytyła 22 kg.

Ja mam zawsze wzmożony apetyt. A w ciąży… +22 kg.

fot. Instagram/martyna.gliwinska

Jedna z internautek napisała, że jest w szoku, bo Martyna ma idealną figurę. Krótko po ciąży pokazywała się też w dopasowanych ubraniach i nie było widać dodatkowych kilogramów. Dodała, ile waży obecnie

Pani jest w szoku, a w jakim ja byłam. Straszne. Teraz ważę pomiędzy 60 kg a 62 kg.

fot. Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska o nowym związku Jarosława Bieniuka. Padło pytanie, dlaczego się z nim rozstała

Gliwińska zdradziła też, że stosuje popularną u gwiazd dietę „Intermittent Fasting” polegającą na uwzględnianiu tzw. „okna żywieniowego”.

Najlepszy sposób na kontrolowanie wagi i tego jak jem. Mnie bardzo służy. Czasami mogę nie jeść do 13. Zdarza mi się nawet dłużej, ale wtedy już odczuwam głód. Zazwyczaj jednak jadam z Kazikiem ok. 10.

fot. Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska pokazała wózek Kazika. Jest NIETYPOWY