W marcu ubiegłego roku Martyna Gliwińska po raz pierwszy została matką i powitała na świecie syna, Kazika, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Celebrytka bardzo szybko zaczęła pokazywać w mediach społecznościowych, jak wygląda jej dziecko, a Kazik skradł serca obserwatorek Gliwińskiej.

Martyna Gliwińska o NIEPLANOWANEJ ciąży: Spotykałam się wtedy z radami „lepiej usuń”

Martyna Gliwińska pokazała wózek Kazika

Od czasu narodzin syna, Martyna Gliwińska regularnie pokazuje, jak wygląda jej nowa rzeczywistość  i codzienność z Kazikiem. Ostatnio celebrytka, mimo szalejących mrozów, postanowiła zabrać dziecko na spacer i pochwaliła się wspólną fotką. Przy okazji zapytała swoich obserwatorów, w jakim wieku najlepiej zabrać dziecko na pierwszą jazdę na nartach bądź desce.

Nie da się nie zauważyć, że dużą uwagę na zdjęciu skupia na sobie wózek Kazika. Martyna Gliwińska wybrała dla syna wózek marki Cybex, na którą decyduje się wielu celebrytów. Model, który ma Kazik to Priam. Jest to model 2w1 – wózek głęboki i spacerówka. Cena w zależności od dobranych akcesoriów zaczyna się od ok. 5 tysięcy złotych. Warto też zwrócić uwagę, że celebrytka zaopatrzyła się w narty, które można zamontować zamiast przednich kół. Na zimę i zaśnieżone chodniki to idealne rozwiązanie!

Kazik od małego na dwóch nartach. Swoją drogą chciałabym go już zabrać na prawdziwą pierwszą jazdę na stoku! A może deska? Jak szybko i jak ekstremalnie zaszczepiacie w swoich dzieciach sporty zimowe? – napisała przy wspólnym zdjęciu.

ZOBACZ TEŻ:

Martyna Gliwińska opowiedziała, jak radzi sobie z byciem samotną mamą. Przyznała, że nie planuje więcej dzieci

Oliwia Bieniuk o relacji z Martyną Gliwińską i reakcji na kolejnego brata: Na początku się wkurzyłam